Právě se nacházíte: Profil zadavatele > Seznam zadavatelů

Seznam zadavatelů

Sekce seznam zadavatelů zahrnuje přehled profilů jednotlivých zadavatelů, kteří mají v elektronickém nástroji profilzadavatele.cz profily dle zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů. Jednotlivé profily si lze prohlédnout detailněji a taktéž zakázky v nich probíhající čí proběhlé.

Vyhledání profilu zadavatele

Profil konkrétního zadavatele je nutné vyhledat ve Věstníku veřejných zakázek, v sekci Seznam platných profilů zadavatelů.

Seznam zadavatelů

Níže uvedené tabulka zobrazuje seznam zadavatelů a jejich profilů.

Název zadavatele: Profil:
MICo, spol. s r.o.
(Třebíč - Stařečka)
Stylstav s.r.o.
(Křižanov)
Základní škola Litovel, Vítězná 1250, okres Olomouc
(Litovel)
Michal Jaroš
(Česká Bělá)
Obec Nový Telečkov
(Nový Telečkov)
Základní škola Strakonice, Krále Jiřího z Poděbrad 882
(Strakonice)
MS TRANSPORT, s.r.o.
(Praha 4 - Nusle)
JIMI CZ, a.s.
(Praha 5)
Obec Milotice nad Bečvou
(Milotice nad Bečvou)
Radek Polášek
(Bolatice - Borová)
Kužílek s.r.o.
(Česká Bříza)
Obec Sopřeč
(Sopřeč)
Marcela Ležáková
(Kostelec u Holešova)
Petr Leidl
(okr. Mělník)
Carbonmax s.r.o.
(Praha 7 - Holešovice)
Obec Louka u Litvínova
(Louka u Litvínova)
WAREX spol. s r.o.
(Praha 5 - Zličín)
MPM-QUALITY v.o.s.
(Frýdek-Místek)
Česká basketbalová federace, z.s.
(Praha 6 - Břevnov)
ZETOP a.s.
(Praha 5 - Smíchov)
J+M NEMOVITOSTI s.r.o.
(Třebařov)
TWKA, spol. s r.o.
(Karviná - Hranice)
Městské lesy Česká Lípa spol. s r.o.
(Česká Lípa)
IZOS s.r.o.
(Plzeň - Skvrňany)
VÁŠA spol. s r.o.
(Mimoň)
EKO fabrika s.r.o.
(Praha 4 - Michle)
RABEN OSTRAVA, s.r.o.
(Praha 1 - Nové Město)
Obec Horka II
(Horka II)
Obec Oleško
(Oleško)
MIFER, s.r.o.
(Praha 6)
Obec Olešná
(Olešná)
KOVOLASER s.r.o.
(Olomouc - Holice)
FORMIKA, s.r.o.
(Dolní Němčí)
Ervín Schreiber
(Horní Maršov)
MVDr. Šotola s.r.o.
(Kroměříž)
Obec Horní Olešnice
(Horní Olešnice)
Obec Veselíčko
(Veselíčko)
BATZ CZECH, s.r.o.
(Frýdlant nad Ostravicí)
HOTEL VEGA, s.r.o.
(Pozlovice)
Obec Žižkovo Pole
(Žižkovo Pole)
Gatema s.r.o.
(Boskovice)
INVEL PLUS spol. s r. o.
(Plzeň - Lobzy)
Statutární město Brno, městská část Brno - Komín
(Brno)
M.A.S. Automation a.s.
(Kolín)
Obec Staré Hradiště
(Staré Hradiště)
Václav Kloud
(Praha - Újezd)
Obec Světlá Hora
(Světlá Hora)
Ekolia B, spol. s r.o.
(Praha 4 - Hodkovičky)
Fotbal 88, z.s.
(Hradec Králové - Malšovice)
TRW Automotive Czech s.r.o.
(Jablonec nad Nisou)
MAS Labské skály
(Jílové)
TJ Sokol Senohraby
(Senohraby)
Ing. Jaroslav Rychtář
(Čestice - Nahořany)
Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114
(Příbram)
Dobrovolný svazek obcí Šlapanicko
(Brno - Trnitá)
Roman Vojíř
(Ledeč nad Sázavou)
Obec Horní Kněžeklady
(Horní Kněžeklady)
DE JONG LIFTEN CO, s.r.o.
(Brno)
Obec Dolní Lhota
(Dolní Lhota)
Obec Kostelec u Heřmanova Městce
(Kostelec u Heřmanova Městce)
LIPONOVA, a.s.
(Lipoltice)
Obec Březí
(Březí)
Městys Nový Rychnov
(Nový Rychnov)
Mogador s.r.o.
(Otrokovice)
Ing. Pavel Kolář
(Stará Ves)
Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Horních Dubenkách
(Horní Dubenky)
Základní škola a Mateřská škola Brno, Bosonožské nám. 44, příspěvková organizace
(Brno - Bosonohy)
Obec Šlapanice
(Šlapanice)
AgroArchman s.r.o.
(Praha 4 - Michle)
DOT servis s.r.o.
(Vlašim)
Destinační management turistické oblasti Poodří - Moravské Kravařsko, o.p.s.
(Fulnek)
Mikroregion Bílý potok - svazek obcí Lažánky, Maršov, Braníškov, Svatoslav
(Lažánky)
Základní škola Cheb, Kostelní náměstí 14, příspěvková organizace
(Cheb)
Obec Vydří
(Vydří)
IGIS s.r.o.
(Praha 10 - Záběhlice)
Konzervatoř Jana Deyla a střední škola pro zrakově postižené, Praha 1, Maltézské nám. 14
(Praha 1 - Malá Strana)
Česká republika - Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy
(Praha 4 - Nusle)
MANDÍK, a.s.
(Hostomice)
MARPOS s. r. o.
(Ostrava - Vítkovice)
Obec Lhotka
(Lhotka)
Město Svoboda nad Úpou
(Svoboda nad Úpou)
Autodoprava Michal s.r.o.
(Frymburk)
STROJÍRNA BENC s.r.o.
(Krucemburk)
Zdeňka Hartlová
(Kamenický Šenov)
Jaroslav Tomka
(Kučeř)
Zemědělské družstvo Podkleťan Křemže
(Křemže)
LANEX a.s.
(Bolatice)
Pečovatelská služba města Pečky
(Pečky)
Petr Nieslanik
(Jablunkov)
TPL Czech s.r.o.
(Hořovice)
OK AQUALIGNUM s.r.o.
(Nový Bydžov)
Římskokatolická farnost Kardašova Řečice
(Kardašova Řečice)
JANFO Company s.r.o.
(Valašské Klobouky)
Obec Staré Smrkovice
(Staré Smrkovice)
Město Vítkov
(Vítkov)
PrintHouse Morava s.r.o.
(Ostrava - Muglinov)
Alena Šedivá
(Krásná Lípa)
Czesław Niemiec
(Český Těšín - Dolní Žukov)
Radek Menšík
(Píšť)
Základní škola Jablonec nad Nisou, 5. května 76, příspěvková organizace
(Jablonec nad Nisou)
HALIAS s.r.o.
(Praha 8)
FLÍDR s.r.o.
(Široký Důl)
CLIMART, spol. s r.o.
(Ostrava - Vítkovice)
Magdalena Šreková
(Brumovice - Skrochovice)
Asociace hotelů a restaurací České republiky o.s.
(Praha 1 - Staré Město)
Antonín Souček
(Polná)
WEBE-DENTI s.r.o.
(Karviná - Hranice)
Výrobně obchodní družstvo Kadov
(Kadov)
Římskokatolická farnost Oldřišov
(Oldřišov)
Dobrovolný svazek obcí ŠANCE
(Lážovice)
Občanské sdružení Společně pro region
(Supíkovice)
fortell s.r.o.
(Lanškroun)
Obec Smilovice
(Smilovice)
INTER-PRO CZ, s.r.o.
(Hodonín)
Obec Řetová
(Řetová)
Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín, Jaselská 826
(Kolín)
Obec Bavory
(Bavory)
Friall s.r.o.
(Tábor)
JONAS TOUR s.r.o.
(Ostružná)
Lukáš Kovaľský
(Chvalovice)
Základní škola a mateřská škola Staré Město, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace
(Staré Město)
Vinařství U Kapličky s.r.o.
(Zaječí)
Obec Rouské
(Rouské)
Jan Salamach
(Okrouhlá)
DM Dřevovýroba MF, a.s.
(Plzeň - Skvrňany)
Obec Sluštice
(Sluštice)
Obec Nepolisy
(Nepolisy)
Obec Tomice
(Tomice)
Základní škola, Praha 2, Botičská 8
(Praha 2 - Vyšehrad)
Beskydská stavební, a.s.
(Třinec - Staré Město)
IGTT a.s.
(Zlín - Louky)
KRONOSPAN CR, spol. s r.o.
(Jihlava)
Pavel Hybler
(Žerčice)
Terri, s.r.o.
(Slaný)
UMIKOV CZ s.r.o.
(Nasavrky - Libáň)
Ing. Jiří Horák
(Nemyslovice)
Ing. Vladimír Glaser
(Ořech)
TJ Spartak Hrdlořezy Praha 9
(Praha 9)
Vinařství rodiny Špalkovy s.r.o.
(Nový Šaldorf - Sedlešovice)
CEBES a.s.
(Brumov - Bylnice)
Bc. Jana Kralertová
(Pelhřimov)
Jiřina Bučková
(Sudoměřice)
Obec Třebichovice
(Libušín)
Obora Červený Hrádek s.r.o.
(Strupčice)
Společenství vlastníků Borovského 2316-2319, Karviná - Mizerov
(Karviná - Mizerov)
MP Krásno, a.s.
(Valašské Meziříčí)
Miloslav Liška
(Kamenice nad Lipou)
MVDr. Gabriela Jašurková Mikutová
(Březno)
Obec Andělská Hora
(Andělská Hora)
Obec Ouběnice
(Ouběnice)

Zřízení profilu zadavatele

Pokud jste zadavatelem či osobou zastupující zadavatele a rád byste využil/a elektronický nástroj profilzadavatele.cz, není nic jednoduššího, než si zřídit uživatelský účet. Registrace i další užívání aplikace je zcela bezplatné.

(c) 2010 - 2019 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap