Právě se nacházíte: Profil zadavatele > Seznam zadavatelů

Seznam zadavatelů

Sekce seznam zadavatelů zahrnuje přehled profilů jednotlivých zadavatelů, kteří mají v elektronickém nástroji profilzadavatele.cz profily dle zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů. Jednotlivé profily si lze prohlédnout detailněji a taktéž zakázky v nich probíhající čí proběhlé.

Vyhledání profilu zadavatele

Profil konkrétního zadavatele je nutné vyhledat ve Věstníku veřejných zakázek, v sekci Seznam platných profilů zadavatelů.

Seznam zadavatelů

Níže uvedené tabulka zobrazuje seznam zadavatelů a jejich profilů.

Název zadavatele: Profil:
Neo-Neon CZ s.r.o.
(Chrášťany)
Obec Malé Kyšice
(Malé Kyšice)
Žďárská stavební společnost s.r.o.
(Žďár nad Sázavou)
Obec Bačice
(Bačice)
Obec Návojná
(Návojná)
Obec Kaliště
(Kaliště)
Římskokatolická farnost Lázně Bohdaneč
(Lázně Bohdaneč)
Obec Bransouze
(Bransouze)
BULLET PROJECT s.r.o.
(Ostrava)
Knihovna na Vinohradech samostatná příspěvková organizace s právní subjektivitou
(Praha 2 - Vinohrady)
Obec Havraň
(Havraň)
Obec Bečice
(Bečice)
Jan Trachta
(Chotoviny - Sedlečko)
Obec Slezské Pavlovice
(Slezské Pavlovice)
Veterinární a farmaceutická univerzita Brno, Školní zemědělský podnik Nový Jičín
(Šenov u Nového Jičína)
UNIDATAZ s.r.o.
(Znojmo)
Obec Sviny
(Sviny)
ELZACO spol. s r.o.
(Šumperk)
Základní škola Velké Opatovice, okres Blansko
(Velké Opatovice)
RABIO s. r. o.
(Opava - Předměstí)
Obec Zvoleněves
(Zvoleněves)
Fakultní základní škola Olomouc, Hálkova 4, příspěvková organizace
(Olomouc - Hodolany)
Okresní hospodářská komora Jeseník
(Jeseník)
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 644-646, ul. Koperníkova v Třinci
(Třinec - Lyžbice)
STAVBY OMO s.r.o.
(Hranice)
Obec Sulkovec
(Sulkovec)
Obec Velké Hostěrádky
(Velké Hostěrádky)
G & B beads, s.r.o.
(Jablonec nad Nisou - Mšeno nad Nisou)
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice
(Pardubice I - Zelené Předměstí)
Obec Žlutava
(Žlutava)
Vodní sklo, a.s.
(Praha 1 - Nové Město)
Vladimír Fojt
(Častrov)
Dům dětí a mládeže Libertin, Česká Lípa,Škroupovo nám. 138, příspěvková orgnizace
(Česká Lípa)
Zemědělská a.s. Čejkovice
(Čejkovice)
Karel Hradec
(Tišice - Kozly)
BIOFERT AGRO s.r.o.
(Praha 4 - Michle)
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Výškovice, Šeříková 33, příspěvková organizace
(Ostrava - Výškovice)
TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
(Plzeň - Východní Předměstí)
ANIOLLI Transport s.r.o.
(Olomouc - Holice)
ZEMSPOL STUDÉNKA a.s.
(Pustějov)
Obec Žádovice
(Žádovice)
Obec Komňa
(Komňa)
HOPI s.r.o.
(Klášterec nad Ohří - Miřetice u Klášterce nad Ohří)
FK Náchod spolek
(Náchod - Běloves)
Obec Borovany
(Borovany)
František Novák
(Třešť)
ABX, spol. s r.o.
(Rumburk)
Římskokatolická farnost Stod
(Stod)
PRECIOSA ORNELA, a.s.
(Zásada)
AL-OK, spol. s r.o.
(Brno - Žabovřesky)
Obec Hrušov
(Hrušov)
HD AGRI - LIGNUM s.r.o.
(Velká Polom)
Vinařská společnost s.r.o.
(Blatnička)
Václav Skořepa
(Skopytce)
Společenství vlastníků jednotek v domě čp. 1148/III v Poděbradech
(Poděbrady)
Obec Rakvice
(Rakvice)
GIFF a.s.
(Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant)
Obec Bujanov
(Bujanov)
Raeder & Falge s.r.o.
(Lovosice)
Ing. Pavel Zeman
(Hubenov)
BRM AERO, s.r.o.
(Kunovice)
ISIT, a. s.
(Ostrava – Moravská Ostrava)
Obec Kyšice
(Kyšice)
Obec Dušejov
(Dušejov)
Základní škola Havířov - Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karviná, příspěvková organizace
(Havířov - Podlesí)
TESMA Jaroměřice s.r.o.
(Jaroměřice nad Rokytnou)
Obec Záhoří
(Záhoří)
Pavel Moulis
(Milínov)
Obec Bohaté Málkovice
(Bohaté Málkovice)
AGROMONT SERVIS, s.r.o.
(Hanušovice)
Svazek obcí Věnec
(Čkyně)
Ústav dějin umění AV ČR, v.v.i.
(Praha 1 - Staré Město)
Zemědělské družstvo Dešov
(Dešov)
Cukrářství Illík, spol. s r.o.
(Bílovec)
Občanské sdružení Čisté Klimkovice
(Klimkovice)
Ing. Jan Růžička
(Milín)
FERRUM s.r.o.
(Moravské Budějovice)
KUMMER s.r.o.
(Uherský Brod)
Jan Brothánek
(Červená Řečice)
Město Králův Dvůr
(Králův Dvůr)
Zdeněk Misař
(Jilem)
Římskokatolická farnost Rapšach
(Třeboň)
JR GROUP invest s.r.o.
(Praha 4 - Záběhlice)
Termoplast s.r.o.
(Nová Bystřice)
Obec Bordovice
(Bordovice)
MVDr. Ivo Hylák
(Vyškov - Dědice)
Agropodnik, a.s.
(Šebetov)
Mogador s.r.o.
(Otrokovice)
FAMMILKY s.r.o.
(Český Těšín)
INVEST-SLOUPSKÝ s.r.o.
(Drahanovice)
Obec Ondřejov
(Ondřejov)
Leoš Novotný, a.s.
(Praha 3 - Žižkov)
Stavební firma Pazdera s.r.o.
(Vlašim)
Porta Bohemica o.s.
(Velké Žernoseky)
Agro družstvo Sebranice
(Sebranice)
ZEBR s.r.o.
(Milovice)
Obec Dřevěnice
(Dřevěnice)
Katedrální kapitula u sv. Štěpána v Litoměřicích
(Litoměřice - Za nemocnicí)
PSBLAS s.r.o.
(Píšť)
Gymnázium, Lanškroun, nám. Jana Marka Marků 113
(Lanškroun - Vnitřní Město)
Statutární město Ústí nad Labem, Městský obvod Ústí nad Labem - město
(Ústí nad Labem)
Martin Skružný
(Sulice)
GADO s.r.o.
(Soběšice)
FA-BIO spol.s.r.o.
(Světlá Hora)
Obec Bohdalec
(Bobrová )
Římskokatolická farnost Neplachovice
(Neplachovice)
Základní škola Pardubice, Bratranců Veverkových 866
(Bratranců Veverkových 866)
Obec Horní Lomná
(Horní Lomná)
Obec Mosty u Jablunkova
(Mosty u Jablunkova)
Sdružení zdravotnických zařízení II Brno, příspěvková organizace
(Brno)
Mateřská škola s internátní péčí, Praha 2, Španělská 16
(Praha 2 - Vinohrady)
Denisa Geisslerová
(Jablunkov)
BOR Biotechnology, a.s.
(Praha 5 - Smíchov)
Obec Zlukov
(Zlukov)
Stabilplastik, spol. s r.o.
(Měšice)
HŽP a.s.
(Prostějov)
Radek Tíkal
(Ježovy)
Technistone, a.s.
(Hradec Králové - Slezské Předměstí)
Základní škola Otokara Březiny Počátky, okres Pelhřimov
(Počátky)
Iveta Mísařová
(Dobronín)
Jaroslav Tománek
(Praskačka)
Základní škola Roudnice nad Labem, Jungmannova 660, okres Litoměřice
(Roudnice nad Labem)
Miloš Váňa
(Kunžak - Valtínov)
FF Servis, spol. s r.o.
(Praha 15 - Hostivař)
Obec Staré Ždánice
(Staré Ždánice)
Městys Liteň
(Liteň)
Základní škola a Mateřská škola Bílovec, Komenského 701/3, příspěvková organizace
(Bílovec)
Obec Dobrochov
(Dobrochov)
OS-KAPKA, z.s.
(Vápenná)
MVE PARADIES, s.r.o.
(Bílý Kostel nad Nisou)
Hotelová škola Mariánské Lázně
(Mariánské Lázně)
Obec Vojkovice
(Vojkovice)
Josef Čapek
(Vrdy)
Římskokatolická farnost Srbská Kamenice
(Srbská Kamenice)
SK - EKO Systems s.r.o.
(Pardubice)
Obec Olešná
(Olešná)
PILANA MCT, spol. s r.o.
(Hulín)
Obec Doubravčice
(Český Brod)
Obec Maršov
(Maršov)
Obec Veselé
(Veselé)
MARC sport art group, spol. s r.o.
(Příbram)
Obec Litvínovice
(České Budějovice)
Společenství vlastníků bl. 404 č.p. 619, 620, 621, 622, ulice Bělehradská v Mostě
(Most)
STT SERVIS, s.r.o.
(Dlouhá Loučka)
Otakar Stupka
(Strašice)
Kongregace sester Matky Božího milosrdenství
(Dvůr Králové nad Labem)
Therapharm, a.s.
(Kladno)
Obec Humburky
(Humburky)
Horský klub Lesná v Krušných horách, z.s.
(Boleboř - Svahová)
Město Rajhrad
(Rajhrad)

Zřízení profilu zadavatele

Pokud jste zadavatelem či osobou zastupující zadavatele a rád byste využil/a elektronický nástroj profilzadavatele.cz, není nic jednoduššího, než si zřídit uživatelský účet. Registrace i další užívání aplikace je zcela bezplatné.

(c) 2010 - 2017 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Sitemap