Právě se nacházíte: Profil zadavatele > Seznam zadavatelů

Seznam zadavatelů

Sekce seznam zadavatelů zahrnuje přehled profilů jednotlivých zadavatelů, kteří mají v elektronickém nástroji profilzadavatele.cz profily dle zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů. Jednotlivé profily si lze prohlédnout detailněji a taktéž zakázky v nich probíhající čí proběhlé.

Vyhledání profilu zadavatele

Profil konkrétního zadavatele je nutné vyhledat ve Věstníku veřejných zakázek, v sekci Seznam platných profilů zadavatelů.

Seznam zadavatelů

Níže uvedené tabulka zobrazuje seznam zadavatelů a jejich profilů.

Název zadavatele: Profil:
Obec Běleč
(Běleč)
Základní umělecká škola Fryderyka Chopina, Mariánské Lázně, Ibsenova 87, příspěvková organizace
(Mariánské Lázně)
Friall s.r.o.
(Tábor)
Gymnázium prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 36
(Praha 1 - Nové Město)
Asociace pro sport a fair play, o.s.
(Praha 1 - Staré Město)
MESIT asd, s.r.o.
(Uherské Hradiště - Mařatice)
ZEMASPOL Uherský Brod a.s.
(Uherský Brod)
OSIVA a.s.
(Přibyslav)
SENEA spol. s r.o.
(Spálené Poříčí)
Ethics s.r.o.
(Ostrava - Zábřeh)
Obec Hostěradice
(Hostěradice)
IT HOLDING, a.s.
(Praha 10 - Hostivař)
Městys Polešovice
(Polešovice)
Trávníček a Kořínek, spol. s r.o.
(Hnanice)
Římskokatolická farnost Frýdek
(Frýdek - Místek)
RITIA s. r.o.
(Písek)
Obec Horní Těšice
(Všechovice)
Ing. Lukáš Musil
(Olešenka)
ECONOMY RATING a.s.
(Brno)
Elektroporcelán a.s.
(Louny)
DIMENZE AZ s.r.o.
(Plzeň)
"Asociace pro rozvoj regionů o.s."
(Říčany)
TTS energo s.r.o.
(Třebíč)
Dobrovolný svazek obcí Lesy Policka
(Bukovice)
AC Moravská Slavia Brno, spolek
(Brno - Štýřice)
Základní škola a mateřská škola Dolní Bečva, okres Vsetín
(Dolní Bečva)
Římskokatolická farnost Rosice nad Labem
(Pardubice – Rosice)
Svaz lyžařů České republiky
(Praha 6 - Břevnov)
SPORT Construction a.s.
(Malá Strana, Praha 1)
Pavel Obdržálek
(Rašovice)
Obec Bystřice
(Bystřice nad Olší)
REBYD MV s.r.o.
(Velké Heraltice)
Sdružení obcí Panenský Týnec a Žerotín pro stavbu kanalizace a ČOV EO 600
(Žerotín)
FARMA PRAK s.r.o.
(Český Šternberk)
BONAGRO, a.s.
(Blažovice)
Základní škola a Mateřská škola logopedická Olomouc
(Olomouc - Nová Ulice)
Tomáš Zavadil
(Pelhřimov)
Vratislav Sobek
(Pelhřimov)
Město Potštát
(Potštát)
Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1
(Praha 7 - Holešovice)
Obec Dolní Studénky
(Dolní Studénky)
Obec Odrovice
(Odrovice)
TJ UNIE HLUBINA z.s.
(Ostrava - Moravská Ostrava)
Obec Zbýšov
(Zbýšov)
Základní škola Cheb, Kostelní náměstí 14, příspěvková organizace
(Cheb)
AGROPOL Mikulov, spol s r.o.
(Břeclav)
Bílé Karpaty s.r.o.
(Praha 10 - Uhříněves)
Základní škola Štefánikova 448
(Pardubice I - Zelené Předměstí)
Národní síť venkovských komunitních škol se sídlem v Borech
(Bory)
Miloš Minařík
(Opatovice)
Obec Bravantice
(Bravantice)
SOVIS CZ, a.s.
(Hradec Králové - Kukleny)
Obec Kněževes
(Kněževes)
TSE spol. s r.o.
(České Budějovice)
Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.
(Nižní Lhoty)
NANOPROGRESS, z.s.
(Pardubice - Polabiny 2)
Gymnázium, Lanškroun, nám. Jana Marka Marků 113
(Lanškroun - Vnitřní Město)
Lion Teleservices CZ, a.s.
(Pardubice)
Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun
(Lanškroun)
BMD Bohemia, s.r.o.
(Hlízov)
Střední škola automobilní Prostějov, s.r.o.
(Prostějov)
Zemědělské družstvo Lukavec
(Čechtická 297)
KARDANEX a.s.
(Prostějov)
Sign panels CZ s.r.o.
(Praha 7 - Holešovice)
Ing. Radek Koch
(Albrechtice)
Česká asociace pro IT služby
(Rudná)
Patrik Moravec
(Krakovany)
Obec Sulíkov
(Sulíkov)
Duchovní správa poutního místa Panny Marie Pomocné
(Zlaté Hory)
Radek Steinbach
(Mirošov)
PEBAL s.r.o.
(Nýřany)
Římskokatolická farnost Pohled
(Havlíčkův Brod)
Střední odborné učiliště Toužim
(Toužim)
Vladimír Vybíral
(Dolní Újezd)
Martin Čaník
(Nový Hrozenkov)
Jiří Bryol
(Česká Třebová)
Brand product s.r.o.
(Praha 4 - Nusle)
Brněnský lužánecký tenisový klub - zapsaný spolek
(Brno - Černá Pole)
Základní škola a mateřská škola Suchdol nad Odrou, příspěvková organizace
(Suchdol nad Odrou)
Obec Litohošť
(Litohošť)
Římskokatolická farnost Petrovice u Sušice
(Sušice)
TRUHLAŘÍK s.r.o.
(Kojetice)
Římskokatolická farnost Hlučín
(Hlučín)
LIFT SERVIS WORK s.r.o.
(Karviná)
Římskokatolická farnost Janovice
(Janovice)
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště zemědělské, Horní Heřmanice 47
(Bernartice)
Obec Krchleby
(Krchleby)
Tělovýchovná jednota Spartak Třebíč, spolek
(Třebíč - Nové Dvory)
TJ Sokol Velké Těšany
(Velké Těšany)
Josef Zbranek
(Vsetín)
RYBÁŘSTVÍ VÁVROVÁ - FILA, s.r.o.
(Bransouze)
PGS s.r.o.
(Praha 1 - Staré Město)
Obec Kněžice
(Kněžice)
Obec Jetětice
(Jetětice)
Obec Podolí
(Podolí)
MEDUNA vakuová kalírna s.r.o.
(Pardubice - Černá za Bory)
Římskokatolická farnost Skorošice
(Skorošice)
Aktiv Look s.r.o.
(Praha 4 - Nusle)
Římskokatolická farnost Vlčovice
(Kopřivnice - Vlčovice)
Obec Předklášteří
(Předklášteří)
Radim Mitiska
(Nový Bor)
„Sdružení přátel lidových řemesel v podhůří Orlických hor”
(Mžany)
Alven Laboratories s.r.o.
(Olomouc - Holice)
Zderaz, zemědělské družstvo
(Proseč u Skutče)
Sport a věda o.s.
(Prostějov)
V-NASS, a.s.
(Ostrava – Vítkovice)
Ing. Jiří Štreit
(Bruntál)
Jitka Pojarová
(Vrhaveč)
Eva Straková
(Velká nad Veličkou)
Bc. Karel Šoustek
(Polešovice)
Tilapia s.r.o.
(Tábor)
Obec Polerady
(Polerady)
Obec Bedihošť
(Bedihošť)
ROSTĚNICE, a.s.
(Rostěnice - Zvonovice)
Římskokatolická farnost - děkanství Vrchlabí
(Vrchlabí)
Sdružení obcí regionu Most - Jih
(Lišnice)
iSmart premium s.r.o.
(Ostrava - Hrabůvka)
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice
(Pardubice I - Zelené Předměstí)
Ing. Silvie Schäferová
(Frýdek - Místek)
IZOS s.r.o.
(Plzeň - Skvrňany)
Studentský klub paraglidingu
(Čeladná)
Obec Polepy
(Polepy)
Městys Mladé Buky
(Mladé Buky)
IVORY Energy, a.s.
(Praha 9 - Čakovice)
Zemědělské družstvo se sídlem v Rosovicích
(Rosovice)
CREA Hydro&Energy, z.s.
(Brno - Černá Pole)
Frost Logistics spol. s r.o.
(Praha 4)
Střední odborná škola služeb a Střední odborné učiliště, Kadaň, 5. května 680, příspěvková organizace
(Kadaň)
SK Zlechov z.s.
(Zlechov)
Slévárna Dolní Benešov, s.r.o.
(Dolní Benešov)
KOITO CZECH s.r.o.
(Žatec)
ECOS Choceň s.r.o.
(Choceň)
Obec Svrkyně
(Svrkyně)
Společenství vlastníků Bzenecká 4, Brno
(Židenice - Brno)
Lávka, o.p.s.
(Hradec Králové)
Obec Nová Ves
(Nová Ves)
SMART PARK Písek s.r.o.
(Písek - Pražské Předměstí)
Obec Bohaté Málkovice
(Bohaté Málkovice)
V.S.K., s.r.o.
(Raduň)
Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206
(Mladá Boleslav)
První Krušnohorská o.p.s.
(Karlovy Vary)
Městys Velké Poříčí
(Velké Poříčí)
B.I.B.S., a.s.
(Brno - Veveří)
FINN SUB s.r.o.
(Brno - Bystrc)
ENIKA, spol. s r.o.
(Nová Paka)
Slezské energetické závody s.r.o.
(Mikulovice)
JAAHA farming s.r.o.
(Rajhradice)
Obec Strachoňovice
(Strachoňovice)
Obec Kotovice
(Kotovice)
DKV obcí Držková, Kašava a Vlčková
(Kašava)

Zřízení profilu zadavatele

Pokud jste zadavatelem či osobou zastupující zadavatele a rád byste využil/a elektronický nástroj profilzadavatele.cz, není nic jednoduššího, než si zřídit uživatelský účet. Registrace i další užívání aplikace je zcela bezplatné.

(c) 2010 - 2022 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap