Právě se nacházíte: Základní údaje

Základní údaje o nástroji

Elektronický nástroj profilzadavatele.cz je renomovaným nástrojem pro zadavatele veřejných zakázek, který slouží jako tzv. profil zadavatele. Je zcela bezplatný a plně ve shodě s příslušnými právními předpisy. Nástroj poskytuje rychlou, snadnou a flexibilní správu dokumentů a informací k veřejným zakázkám zadavatelů, které jsou povinni ke svým zadávacím řízením uveřejňovat.

Všeobecné informace o profilu

Základní všeobecné informace o profilu zadavatele (nástroje profilzadavatele.cz), jako jsou technické parametry, princip fungování, ale i popis základních částí, obsahuje sekce Všeobecné informace o profilu zadavatele.

Náklady na profil zadavatele

Jednoduchý, ale výstižný přehled nákladů na zřízení a provoz profilu zadavatele spolu s nástrojem profilzadavatele.cz, a to včetně srovnání s obdobnými nástroji poskytuje sekce Náklady na profil zadavatele. Sekce zahrnuje i vybrané případové studiu uživatelů tohoto nástroje.

Postup zřízení profilu

Obsahem sekce Postup zřízení profilu je souhrn základních instrukcí pro zadavatele veřejných zakázek - včetně osob, zastupující zadavatele.

Pomoc a nápověda

Pro případ toho, že by návštěvníci či uživatelé nástroje profilzadavatele.cz
narazili na nesrovnalost nebo si nevěděli rady, je pro tyto okamžiky zpracována
průběžně doplňovaná sekce s nápovědou k nástroji profilzadavatele.cz.

Nápověda pomůže při správném zobrazování informací, ale taky správném
postupu registrace a zřízení profilu zadavatele.

(c) 2010 - 2022 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap