Právě se nacházíte: Administrace

Administrace

Sekce Administrace profilu slouží zadavateli nebo jím pověřené osobě ke správě profilu zadavatele. V jejím rámci zakládá jednotlivé veřejné zakázky a dále s nimi pracuje (vkládá požadované informace a soubory). Pro práci v Administraci je nutné mít zřízen uživatelský účet a nejjednodušší cestou pro jeho bezplatné získání je registrace uživatele.

Registrace nového uživatele

Pro zřízení a správu profilu zadavatele a zakázek v něm je zapotřebí být registrovaným uživatelem elektronického nástroje profilzadavatele.cz. Registrace, provoz i další užívání a případné ukončení spolupráce nástroje profilzadavatele.cz je zcela bezplatné.

Zřízením uživatelského účtu v nástroji profilzadavatele.cz získáte

  • garantovaný specializovaný nástroj pro naplnění uveřejňovací povinnosti podle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek,
  • promptní, odbornou a ochotnou podporu provozovatele nástroje,
  • neomezený počet profilů v rámci účtu,
  • neomezený počet zakázek v rámci každého profilu,
  • neomezený počet souborů připojených ke každé zakázce,
  • neomezený diskový prostor bez jakýchkoliv poplatků,
  • možnost uveřejnění adresy profilu do Věstníku veřejných zakázek, a
  • žádné skryté či zastřené poplatky.

Pro zřízení uživatelského účtu a zřízení profilu zadavatele je nutná registrace do nástroje. Tu lze absolvovat během 2 minut kliknutím na tlačítko níže.

Smluvní podmínky nástroje profilzadavatele.cz

Součástí zřízení uživatelskéhou účtu je souhlas s obchodními podmínkami - smlouvou, jimiž se dále právní vztah mezi provozovatelem nástroje profilzadavatele.cz a daným uživatelem (zadavatelem) řídí. Naše obchodní podmínky jsou jednoduché a garantují maximální právní jistotu bez skrytých či zastřených podmínek či výhrad.

Přihlášení existujícího uživatele

Pro úpravu profilu zadavatele a zakázek v něm obsažených je nutné se přihlásit. Do systému se přihlašuje pomocí přihlašovacího jména a hesla, jež bylo uživateli přiděleno registrací.

Po přihlášení uživatel spravuje své profily a zakázky v nich v zabezpečené části nástroje a za pomoci šifrovaného připojení.

(c) 2010 - 2022 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap