Studie konstrukčního řešení modelu zařízení pro přípravu kombinovaných nanovlákenných kompozitních materiálů; Zhotovení a dodávka dvou funkčních modelů elektrospiningového zařízení

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Studie konstrukčního řešení modelu zařízení pro přípravu kombinovaných nanovlákenných kompozitních materiálů; Zhotovení a dodávka dvou funkčních modelů elektrospiningového zařízení zadávané zadavatelem NANOPROGRESS, z.s.. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

NANOPROGRESS, z.s.

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Studie konstrukčního řešení modelu zařízení pro přípravu kombinovaných nanovlákenných kompozitních materiálů; Zhotovení a dodávka dvou funkčních modelů elektrospiningového zařízení

Předmět veřejné zakázky

Předmětem části A veřejné zakázky je vypracování studie zkoumající konstrukční řešení funkčního modelu technologického zařízení pro vysoce výkonnou přípravu kombinovaných nanovlákenných kompozitních materiálů včetně možnosti tohoto zařízení vnášet částicové materiály (prášky/granulární materiály) o vhodných vlastnostech do mezivlákenných prostorů nanovlákenných struktur připravovaných novým způsobem elektrického zvlákňování.

Předmětem části B veřejné zakázky zhotovení a dodávka dvou funkčních modelů zvlákňovacího zařízení pro přípravu kombinovaných nanovlákenných kompozitních materiálů (s inkorporovanými práškovými materiály v mezivlákenných prostorách, ve formě přízí či multifilů a pro možnosti ovlivňování funkčních vlastností nanovlákenných vrstev), využívající princip střídavého elektrického zvlákňování.

Poznámka

Zakázka je zadávána v jednacím řízení bez uveřejnění dle § 23 odst. 4 písm. a) ZVZ.

Název zakázky byl zkrácen, celý název zakázky je:
Studie konstrukčního řešení funkčního modelu technologických zařízení pro přípravu kombinovaných nanovlákenných kompozitních materiálů a vlastností granulárních materiálů pro jejich přípravu; Zhotovení a dodávka dvou funkčních modelů elektrospiningového zvlákňovacího zařízení pro přípravu kombinovaných kompozitních materiálů z nanovláken

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P13V00000018

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Dodávky

Vymezení předmětu zakázky dle číselníku CPV

73000000 – 2

Místo plnění veřejné zakázky

Liberec

Předpokládaná hodnota veřejné zakázky

16 300 000,- bez DPH

Smluvní hodnota veřejné zakázky

16 150 000,- bez DPH

Druh zadávacího řízení

Jednací řízení bez uveřejnění

Stav zadávacího řízení

Ukončeno plnění smlouvy

Lhůty veřejné zakázky

Datum uveřejnění veřejné zakázky

19. 12. 2013

Datum zahájení veřejné zakázky

19. 12. 2013

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Studie konstrukčního řešení modelu zařízení pro přípravu kombinovaných nanovlákenných kompozitních materiálů; Zhotovení a dodávka dvou funkčních modelů elektrospiningového zařízení.

Název informace: Datum uveřejnění: Detail:
Odůvodnění zakázky 19. 12. 2013 Zobrazit
Smlouva na plnění část A 27. 1. 2014 Zobrazit
Smlouva na plnění část B 27. 1. 2014 Zobrazit
Zpráva zadavatele o zakázce 30. 1. 2014 Zobrazit

Seznam uchazečů veřejné zakázky

Tato část veřejné zakázky Studie konstrukčního řešení modelu zařízení pro přípravu kombinovaných nanovlákenných kompozitních materiálů; Zhotovení a dodávka dvou funkčních modelů elektrospiningového zařízení zobrazuje uchazače veřejné zakázky, jejich nabídkové ceny a informaci o plnění veřejné zakázky - tj. který z nich ji plní a za jakou cenu.

Název (IČO): Role: Nabídková cena:
Technická univerzita v Liberci (shodně pro obě části zakázky) (46747885) Dodavatel 19 541 500,- Kč vč. DPH
16 150 000,- Kč bez DPH
(c) 2010 - 2022 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap