Rámcová smlouva – Provádění oprav herních a fitness prvků v parcích celopražského významu a v lesních porostech v majetku hl. m. Prahy

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Rámcová smlouva – Provádění oprav herních a fitness prvků v parcích celopražského významu a v lesních porostech v majetku hl. m. Prahy zadávané zadavatelem Lesy hl. m. Prahy. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Lesy hl. m. Prahy

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Rámcová smlouva – Provádění oprav herních a fitness prvků v parcích celopražského významu a v lesních porostech v majetku hl. m. Prahy

Předmět veřejné zakázky

Předmětem veřejné zakázky jsou opravy herních a fitness prvků v parcích celopražského významu a v lesních porostech v majetku hl. m. Prahy. Na základě této výzvy bude na plnění veřejné zakázky uzavřena rámcová smlouva s jedním dodavatelem.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P16V00000053

Podrobná charakteristika zakázky

Druh zadávacího řízení

Zakázka malého rozsahu

Stav zadávacího řízení

Ukončeno plnění smlouvy

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Rámcová smlouva – Provádění oprav herních a fitness prvků v parcích celopražského významu a v lesních porostech v majetku hl. m. Prahy.

Název informace: Datum uveřejnění: Detail:
Smlouva 0. 0. 0000 Zobrazit
(c) 2010 - 2021 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap