Světelný digitální mikroskop včetně kamery

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Světelný digitální mikroskop včetně kamery zadávané zadavatelem Continental Automotive Czech Republic s.r.o.. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Continental Automotive Czech Republic s.r.o.

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Světelný digitální mikroskop včetně kamery

Předmět veřejné zakázky

Předmětem zakázky je dodávka světelného digitálního mikroskopu včetně kamery. Uvedené zařízení bude sloužit ke sledování a dokumentaci kontaminací či defektů materiálu v těžce přístupných místech. Světelný digitální mikroskop je základním vybavením laboratoře provádějící kontrolu materiálu. Mikroskop je využíván jako nástroj kvalifikované osoby k odhalování změn na materiálu, ke kontrole stavu mezi zkouškami a k závěrečné kontrole kondice materiálu po provedených zkouškách. Kamera je pomocným nástrojem mikroskopu k zaznamenávání obrazu promítaného mikroskopem. Jedná se o hloubkovou citlivostní analýzu, která je doplňková k jakémukoliv typu zkoušky. Zařízení bude používáno v laboratoři pro materiálové analýzy. Zakázka musí být realizována v úplném rozsahu dle bodu 4.2 ZD. Zařízení bude používáno v provozovně Continental Automotive Czech Republic s.r.o., Průmyslová 1851, 250 01 Brandýs nad Labem, Česká republika.
S ohledem na povahu zakázky dílčí plnění předmětu zakázky není možné.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P23V00000005

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Dodávky

Druh zadávacího řízení

Jiné

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka neukončena

Lhůty veřejné zakázky

Datum uveřejnění veřejné zakázky

25. 4. 2023

Datum zahájení veřejné zakázky

25. 4. 2023

Lhůta pro podání nabídek

26. 5. 2023, 14:00:00 hodin

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Světelný digitální mikroskop včetně kamery.

(c) 2010 - 2022 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap