Optický skenovací mikroskop pro měření parametrů technické čistoty/ Optical Scanning Microscope for Measurement of Technical Cleanliness

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Optický skenovací mikroskop pro měření parametrů technické čistoty/ Optical Scanning Microscope for Measurement of Technical Cleanliness zadávané zadavatelem Continental Automotive Czech Republic s.r.o.. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Continental Automotive Czech Republic s.r.o.

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Optický skenovací mikroskop pro měření parametrů technické čistoty/ Optical Scanning Microscope for Measurement of Technical Cleanliness

Předmět veřejné zakázky

Předmětem zakázky je dodávka optického skenovacího mikroskopu pro měření parametrů technické čistoty k analýze počtu, velikosti a typu extrahovaných částic na membránu filtru. Zařízení je nezbytné pro provádění zkoušek technické čistoty, které slouží jako ukazatel kvality výrobku a bude využíváno ve Zkušební laboratoři. Zakázka musí být realizována v úplném rozsahu dle bodu 4.2 ZD. Zařízení bude používáno v provozovně Continental Automotive Czech Republic s.r.o., Průmyslová 1851, 250 01 Brandýs nad Labem, Česká republika.

S ohledem na povahu zakázky dílčí plnění předmětu zakázky není možné.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P22V00000014

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Dodávky

Druh zadávacího řízení

Jiné

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka byla zadána

Lhůty veřejné zakázky

Datum uveřejnění veřejné zakázky

20. 10. 2022

Lhůta pro podání nabídek

21. 11. 2022, 12:00:00 hodin

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Optický skenovací mikroskop pro měření parametrů technické čistoty/ Optical Scanning Microscope for Measurement of Technical Cleanliness.

(c) 2010 - 2022 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap