Rámcová smlouva na konstrukční a řemeslné úpravy matric pro tlakové vystýlky a pro operativní testování tlakové odolnosti potrubních sestav na polygonu

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Rámcová smlouva na konstrukční a řemeslné úpravy matric pro tlakové vystýlky a pro operativní testování tlakové odolnosti potrubních sestav na polygonu zadávané zadavatelem WOMBAT, s.r.o.. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

WOMBAT, s.r.o.

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Rámcová smlouva na konstrukční a řemeslné úpravy matric pro tlakové vystýlky a pro operativní testování tlakové odolnosti potrubních sestav na polygonu

Předmět veřejné zakázky

Konstrukce přípravků, úprav strojního vybavení, a matric pro testování vystýlek; konstrukční a řemeslné řešení pro operativní testování tlakové odolnosti potrubních sestav na polygonu zadavatele.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P20V00000002

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Služby

Druh zadávacího řízení

Otevřené řízení

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka byla zadána

Lhůty veřejné zakázky

Datum uveřejnění veřejné zakázky

29. 9. 2020

Datum zahájení veřejné zakázky

29. 9. 2020

Lhůta pro podání nabídek

19. 10. 2020, 13:00:00 hodin

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Rámcová smlouva na konstrukční a řemeslné úpravy matric pro tlakové vystýlky a pro operativní testování tlakové odolnosti potrubních sestav na polygonu.

(c) 2010 - 2022 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap