Nákup a montáž odsávacích rekuperačních a filtračních jednotek včetně potrubních tras a nasávacího příslušenství z 6-ti zkušebních pracovišť se zpětným vrácením vyčištěné části vzdušniny do haly a možným přisátím až 20 % čerstvého vzduchu včetně jeho reg

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Nákup a montáž odsávacích rekuperačních a filtračních jednotek včetně potrubních tras a nasávacího příslušenství z 6-ti zkušebních pracovišť se zpětným vrácením vyčištěné části vzdušniny do haly a možným přisátím až 20 % čerstvého vzduchu včetně jeho reg zadávané zadavatelem RSBP spol. s r.o.. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

RSBP spol. s r.o.

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Nákup a montáž odsávacích rekuperačních a filtračních jednotek včetně potrubních tras a nasávacího příslušenství z 6-ti zkušebních pracovišť se zpětným vrácením vyčištěné části vzdušniny do haly a možným přisátím až 20 % čerstvého vzduchu včetně jeho reg

Předmět veřejné zakázky

Předmětem plnění veřejné zakázky je Nákup a montáž odsávacích rekuperačních a filtračních jednotek včetně potrubních tras a nasávacího příslušenství z 6-ti zkušebních pracovišť se zpětným vrácením vyčištěné části vzdušniny do haly a možným přisátím až 20 % čerstvého vzduchu včetně jeho regenerace – ohřevu.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P18V00000002

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Dodávky

Místo plnění veřejné zakázky

Pikartská 1337/7, Ostrava - Radvanice, 71600

Předpokládaná hodnota veřejné zakázky

2 930 000,- bez DPH

Druh zadávacího řízení

Zjednodušené podlimitní řízení

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka byla zadána

Lhůty veřejné zakázky

Lhůta pro podání nabídek

19. 3. 2018, 12:00:00 hodin

Kontakty veřejné zakázky

Kontakty pro předmětnou veřejnou zakázku

Jméno a příjmení kontaktní osoby: Ing. Jiří Serafín, Ph.D.

Kontaktní e-mail: serafin@rsbp.cz

Kontaktní telefon: +420 778 725 869

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Nákup a montáž odsávacích rekuperačních a filtračních jednotek včetně potrubních tras a nasávacího příslušenství z 6-ti zkušebních pracovišť se zpětným vrácením vyčištěné části vzdušniny do haly a možným přisátím až 20 % čerstvého vzduchu včetně jeho reg.

(c) 2010 - 2019 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap