Kompostárna Struhařov - strojní vybavení 2.

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Kompostárna Struhařov - strojní vybavení 2. zadávané zadavatelem Obec Struhařov. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Obec Struhařov

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Kompostárna Struhařov - strojní vybavení 2.

Předmět veřejné zakázky

Jedná se podlimitní veřejnou zakázku na dodávky zadanou v jednacím řízení bez uveřejněním v souladu se zněním zákona ZVZ a současně v souladu se podle Závaznými pokyny pro žadatele a příjemce podpory v OPŽP.

Předmět plnění zakázky:
Předmětem veřejné zakázky je pořízení níže uvedených strojů na Kompostárnu Struhařov, které musí být vzájemně kompatibilní:

1) Kolový traktor - kolový traktor s čelním nakladačem s převodem do krokového chodu, výkonovými vývody v hydraulice a s napojením na kardan, zádní tříbodový závěs. Převodovka: plně synchronizovaná s pomalochodným stupněm plně synchronizovaná s pomalochodným stupněm, pro rychlost 0,3 m/1,7 km, reverzor řazený elektricky pod zatížením. Pohon obou náprav. Výkon: 60kW až 70 kW, vznětový motor, emisní limity TIER III a vyšší. Hydraulika: dvouokruhová - vývody pro napojení čelního nakladače (síla. Nahoře 2,0 t a více), radlice a zařízení na zadní části. Zdvih výložníku čelního nakladače: min. 3 200 mm.

Součástí vybavení stroje je:
Čelní nakladač: čelní nakládací lžíce šíře 2,0 až 2,2 m, dělená "žralok" - mechanický paraleogram + Euro upínač + min. zdvihací výška v oku výložníku 3,4 až 3,5 m - min. zdvihací síla v oku a max. výšce 1500 až 1700 kg.
Zadní radlice : - zadní výškově hydraulicky stavitelný závěs + nesená radlice na zadní části + otěruvzdorný břit + pryžový břit, hydraulicky natáčená plynule -30st/+30st


2) Překopávač kompostu závěsný – Překopávač kompostu závěsný, boční pojezd traktorem. Pohon zařízení: na tažném zařízení + kardan traktoru + kloubová hřídel. Pojezd: Kolový tažný podvozek. Pracovní šíře zařízení: 1,8 až 2,2 m; Pracovní výkonnost min 700 až 750 m3/hod Šířka rotoru 1,8 až 2,0 m, (šíře zakládky optimálně 2m) min. výška základny 1,0 až 1,2 m; Překopávací rotor z vysoce odolné oceli s HARDOXovým vložkováním v místech nejvyššího namáhání; připojovací prvek na 1" hadici + zkrápěcí rozvod vody v zařízení.

3) Mobilní pomaloběžný míchač - Mobilní pomaloběžný míchač + výložník + hydraulická ruka (zajistí předrcení tuhých částí a smíchání s dalšími surovinami v daných poměrech (C:N = 22 – 30:1) s přidáním vody a vážením komponentů. Nizkootáčkový princip – dvojice drtících šneků v násypce (rotující směrem do středu, otěruvzdorné protiostří umístěné mezi šneky. Otočné nože – hvězdicové); Hydraulický nezávislý pohon, zdroj – kardan z traktoru, příkon min. 35 kW. Manipulace s předrceným materiálem – boční výklopný dopravník- min 2m; Vážení komponentů: ANO + záznamová paměť - výstup PLC panel + USP port; Manipulace se surovinami. Hydraulický nakladač: ANO = Součástí dodávky je i samostatná nakládací ruka s výměnným drapákem a dvouklešťovou lžící 160 – 200 l (na sypké materiály) připevnitelná k traktoru či drtícímu vozu tříbodovým závěsem. Dosah ramene min 5m, zdvih v max. vyložení min. 450 až 500 kg, nakladač osazen rotátorem s nosností až 3t, drapák s max. rozevřením až 980 až 1100 mm a nosností 800 až 1000kg.

4) Separátor – třídící zařízení pro kompost s elektropohonem + centrálou elektrická energie, příkon ze sítě NN/výkon centrály: min. 3 / max. 4 kW. Garantovaný výkon stroje v zatíženém chodu: zpracování hmoty: min 20m3/hod / max. 30m3/hod. Možnost upravovat (vkládat/vyměňovat) síta s požadovanou velikostí ok (20x20 + 15x15mm + 10x10mm) +/- tolerance 10%. Prosévací zařízení obsahuje prvky automatického - kontinuálního čištění síta od zanesení materiálem - samočinná funkce. Velikost násypky vhodná pro strojní nakládání čelním nakladačem na traktoru - viz bod - část 1, možnost manipulace se strojem po ploše kompostárny - kolový podvozek s tažným zařízením pro připojení k traktoru + aretace stroje na místě pracoviště!

Součástí dodávky jsou zejména i:
- průvodní technická dokumentace, zkušební protokoly, revizní zprávy, atesty a doklady, prohlášení o shodě, technický průkaz, povolení užívání na pozemních komunikacích, seznam doporučených náhradních dílů, předepsané ochranné a bezpečnostní pomůcky, záruční listy technologických zařízení a jejich provozní řády a zaškolení obsluhy atp.,
- spolupráce při řízení a vyhodnocení zkušebního provozu, účast na kontrolních provozních dnech během zkušebního provozu,
- spolupráce při propagaci Kompostárny Struhařov v souladu s požadavky „Pravidel pro publicitu v rámci Operačního programu životního prostředí - vždy s prezentací loga EU a SFŽP (Informační deska v průběhu stavby, trvalá pamětní deska informující o stavbě s logem EU);

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P13V00000006

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Dodávky

Vymezení předmětu zakázky dle číselníku CPV

16000000-5

Místo plnění veřejné zakázky

Obec Struhařov

Předpokládaná hodnota veřejné zakázky

3 223 000,- bez DPH (3 899 830,- s DPH)

Smluvní hodnota veřejné zakázky

3 210 000,- bez DPH (3 884 100,- s DPH)

Skutečně uhrazená hodnota veřejné zakázky

3 210 000,- bez DPH (3 884 100,- s DPH)

Druh zadávacího řízení

Jednací řízení bez uveřejnění

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka byla zadána

Lhůty veřejné zakázky

Datum zahájení veřejné zakázky

26. 2. 2013

Lhůta pro podání nabídek

27. 2. 2013, 12:30:00 hodin

Kontakty veřejné zakázky

Kontakty pro předmětnou veřejnou zakázku

Název kontaktního subjektu: CGB – Consult, s.r.o., Prvního pluku 143/12a, Praha 8 – Karlín, PSČ: 186 00

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Kompostárna Struhařov - strojní vybavení 2..

Název informace: Datum uveřejnění: Detail:
Kupní smlouva 9. 4. 2013 Zobrazit
Písemná zpráva zadavatele 24. 4. 2013 Zobrazit
Dodatek č. 1 kupní smlouvy 17. 9. 2013 Zobrazit

Seznam uchazečů veřejné zakázky

Tato část veřejné zakázky Kompostárna Struhařov - strojní vybavení 2. zobrazuje uchazače veřejné zakázky, jejich nabídkové ceny a informaci o plnění veřejné zakázky - tj. který z nich ji plní a za jakou cenu.

Název (IČO): Role: Nabídková cena:
Energreen projekt s.r.o. (26880342) Dodavatel 3 884 100,- Kč vč. DPH
3 210 000,- Kč bez DPH
(c) 2010 - 2022 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap