Rekonstrukce střechy základní školy, kmenových učeben a vybudování zázemí pro školní družinu

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Rekonstrukce střechy základní školy, kmenových učeben a vybudování zázemí pro školní družinu zadávané zadavatelem Obec Ludslavice. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Obec Ludslavice

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Rekonstrukce střechy základní školy, kmenových učeben a vybudování zázemí pro školní družinu

Předmět veřejné zakázky

Předmětem veřejné zakázky je: výměna rozvodů elektřiny, výměna osvětlení – v celém objektu (nezahrnuje zádveří, šatnu, v chodbách v 1. NP a 2. NP stávající osvětlovací tělesa ponechána); oprava zdravotechnických rozvodů – vnitřní vodovod, vnitřní kanalizace – 1. NP a 2. NP (učebny, zázemí, hygienická zařízení); rekonstrukce stávajících hygienických zařízení a zázemí školy – obklady, dlažby, zařizovací předměty1. NP a 2. NP; snížení stropů zázemí a hygienických zařízeních v 1. NP a 2. NP, sborovna a část chodby v 1. NP instalováním podhledů za dodržení světlé výšky v místnostech dle normových hodnot (nezahrnuje snížení stropů v učebnách); obnova podlah – všechny prostory 1. NP (mimo sklad-kabinet), ve 2. NP (mimo ředitelnu, kabinet 2x); rekonstrukce podlahy tělocvičny v 1. NP; oprava střechy – obnova části krovů, nenosných trámů, bednění, provedení povrchové úpravy dřevěných částí střešní konstrukce, nenosných trámů a výměna střešní krytiny; úprava stávajících schodů do budovy ve dvorní části školy - vytvořit rampu pro bezbariérový přístupu do budovy; vybudování bezbariérového hygienického zařízení (WC) v 1. NP; výmalba – kompletně 1. NP a 2. NP; a další drobné stavební a dokončovací práce – např. odstranění obložení zdí v chodbách, odstranění garnýží, nátěr zábradlí na schodišti.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P24V00000002

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Stavební práce

Místo plnění veřejné zakázky

obec Ludslavice

Předpokládaná hodnota veřejné zakázky

3 800 000,00 bez DPH (4 598 000,00 s DPH)

Smluvní hodnota veřejné zakázky

4 048 276,61 bez DPH (4 898 414,70 s DPH)

Druh zadávacího řízení

Zakázka malého rozsahu

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka byla zadána

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Rekonstrukce střechy základní školy, kmenových učeben a vybudování zázemí pro školní družinu.

Název informace: Datum uveřejnění: Detail:
Smlouva o dílo 2. 5. 2024 Zobrazit
(c) 2010 - 2022 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap