Technická pomoc Objednateli v rámci provedení kontroly vybraných dílčích staveb akce „Odstranění povodňových škod na stavbách Středočeského kraje"

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Technická pomoc Objednateli v rámci provedení kontroly vybraných dílčích staveb akce „Odstranění povodňových škod na stavbách Středočeského kraje" zadávané zadavatelem Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Technická pomoc Objednateli v rámci provedení kontroly vybraných dílčích staveb akce „Odstranění povodňových škod na stavbách Středočeského kraje"

Předmět veřejné zakázky

Předmětem plnění výše uvedené veřejné zakázky malého rozsahu je technická pomoc objednateli/zadavateli v rámci kontroly rozpočtů a kontroly provedení změn během výstavby na akcích KSÚS SK v souvislosti s povodňovými škodami 2013. Zahrnuje: kontrolu vazby smlouvy o dílo ve vztahu k podkladům z JŘBU, technickou pomoc s kontrolou soupisu prací s realizační dokumentací stavby, technickou pomoc s přípravou a kontrolou provedení ZBV dle potřeb objednatele, technickou pomoc objednateli v rámci projednání povolení stavby a kontroly úplnosti dokladů po ukončení stavby.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P14V00000035

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Služby

Vymezení předmětu zakázky dle číselníku CPV

85312300-2

Druh zadávacího řízení

Zakázka malého rozsahu

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka byla zadána

Kontakty veřejné zakázky

Kontakty pro předmětnou veřejnou zakázku

Jméno a příjmení kontaktní osoby: Mgr. Linda Zamazalová

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Technická pomoc Objednateli v rámci provedení kontroly vybraných dílčích staveb akce „Odstranění povodňových škod na stavbách Středočeského kraje".

Název informace: Datum uveřejnění: Detail:
Smlouva 6. 5. 2014 Zobrazit
Dodatek č. 1 24. 11. 2014 Zobrazit
dodatek č. 2 25. 5. 2015 Zobrazit
dodatek č. 3 18. 11. 2015 Zobrazit
(c) 2010 - 2022 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap