Zhotovení projektové dokumentace pro výběr zhotovitele stavby a pro provádění stavby "Tělocvična Gymnázia na ul.Frýdecká v Českém Těšíně"

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Zhotovení projektové dokumentace pro výběr zhotovitele stavby a pro provádění stavby "Tělocvična Gymnázia na ul.Frýdecká v Českém Těšíně" zadávané zadavatelem Gymnázium, Český Těšín, příspěvková organizace. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Gymnázium, Český Těšín, příspěvková organizace

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Zhotovení projektové dokumentace pro výběr zhotovitele stavby a pro provádění stavby "Tělocvična Gymnázia na ul.Frýdecká v Českém Těšíně"

Předmět veřejné zakázky

Uzavření smlouvy na zhotovení projektové dokumentace pro výběr zhotovitele stavby a pro provádění stavby "Tělocvična Gymnázia na ul. Frýdecká v Českém Těšíně" zpracované v souladu s požadavky zákona č.134/2016 Sb. a výkon funkce koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi po celou dobu přípravy stavby a autorského dozoru.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P17V00000001

Interní značka či evidenční nebo jednací číslo u zadavatele

GmCT/823/2017

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Služby

Předpokládaná hodnota veřejné zakázky

585 000,- bez DPH (707 850,- s DPH)

Smluvní hodnota veřejné zakázky

585 000,- bez DPH (707 850,- s DPH)

Druh zadávacího řízení

Zakázka malého rozsahu

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka byla zadána

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Zhotovení projektové dokumentace pro výběr zhotovitele stavby a pro provádění stavby "Tělocvična Gymnázia na ul.Frýdecká v Českém Těšíně".

Seznam uchazečů veřejné zakázky

Tato část veřejné zakázky Zhotovení projektové dokumentace pro výběr zhotovitele stavby a pro provádění stavby "Tělocvična Gymnázia na ul.Frýdecká v Českém Těšíně" zobrazuje uchazače veřejné zakázky, jejich nabídkové ceny a informaci o plnění veřejné zakázky - tj. který z nich ji plní a za jakou cenu.

Název (IČO): Role: Nabídková cena:
BMCH s.r.o. (48394190) Dodavatel 707 850,- Kč vč. DPH
585 000,- Kč bez DPH
(c) 2010 - 2021 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap