Právní poradenství při přípravě a zadávání veřejných zakázek na dodávky služeb a zboží v rámci individuálního projektu „Efektivní systém rozvoje zaměstnanosti, výkonu komplexních kontrol a potírání nelegálního zaměstnávání v ČR“ pro Státní úřad inspekce p

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Právní poradenství při přípravě a zadávání veřejných zakázek na dodávky služeb a zboží v rámci individuálního projektu „Efektivní systém rozvoje zaměstnanosti, výkonu komplexních kontrol a potírání nelegálního zaměstnávání v ČR“ pro Státní úřad inspekce p zadávané zadavatelem Česká republika - Státní úřad inspekce práce. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Česká republika - Státní úřad inspekce práce

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Právní poradenství při přípravě a zadávání veřejných zakázek na dodávky služeb a zboží v rámci individuálního projektu „Efektivní systém rozvoje zaměstnanosti, výkonu komplexních kontrol a potírání nelegálního zaměstnávání v ČR“ pro Státní úřad inspekce p

Předmět veřejné zakázky

Předmětem veřejné zakázky je zajištění služeb právního poradenství, konzultačních činností, kompletního zadavatelského servisu a organizace veřejných zakázek dle zákona č. 137/2006 Sb., O zadávání veřejných zakázek (dále jen ZVZ), v platném znění a zakázek malého rozsahu dle platného Metodického pokynu pro zadávání veřejných zakázek Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost (OP LZZ). Nákup zboží a služeb se bude týkat oblasti individuálního projektu „Efektivní systém rozvoje zaměstnanosti, výkonu komplexních kontrol a potírání nelegálního zaměstnávání v ČR“ spolufinancovaného z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

Poznámka

Nabídková cena slouží pouze pro srovnání jednotlivých nabídek. S vítězným uchazečem bude podepsána rámcová smlouva na celou částku zakázky malého rozsahu, tj. na 670 000,- Kč bez DPH.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P13V00000026

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Služby

Předpokládaná hodnota veřejné zakázky

670 000,- bez DPH

Smluvní hodnota veřejné zakázky

620 000,- bez DPH (744 000,- s DPH)

Druh zadávacího řízení

Zakázka malého rozsahu

Stav zadávacího řízení

Ukončeno plnění smlouvy

Lhůty veřejné zakázky

Datum uveřejnění veřejné zakázky

19. 3. 2014

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Právní poradenství při přípravě a zadávání veřejných zakázek na dodávky služeb a zboží v rámci individuálního projektu „Efektivní systém rozvoje zaměstnanosti, výkonu komplexních kontrol a potírání nelegálního zaměstnávání v ČR“ pro Státní úřad inspekce p.

Seznam uchazečů veřejné zakázky

Tato část veřejné zakázky Právní poradenství při přípravě a zadávání veřejných zakázek na dodávky služeb a zboží v rámci individuálního projektu „Efektivní systém rozvoje zaměstnanosti, výkonu komplexních kontrol a potírání nelegálního zaměstnávání v ČR“ pro Státní úřad inspekce p zobrazuje uchazače veřejné zakázky, jejich nabídkové ceny a informaci o plnění veřejné zakázky - tj. který z nich ji plní a za jakou cenu.

Název (IČO): Role: Nabídková cena:
CPS consulting, s.r.o. (27391566) Dodavatel 744 000,- Kč vč. DPH
620 000,- Kč bez DPH
(c) 2010 - 2022 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap