Zajištění migrací dat z IS druhého subjektu do IS zadavatele - výdajová část a zprovoznění systému ISVČ po sloučení subjektů

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Zajištění migrací dat z IS druhého subjektu do IS zadavatele - výdajová část a zprovoznění systému ISVČ po sloučení subjektů zadávané zadavatelem Česká průmyslová zdravotní pojišťovna. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Zajištění migrací dat z IS druhého subjektu do IS zadavatele - výdajová část a zprovoznění systému ISVČ po sloučení subjektů

Předmět veřejné zakázky

Předmětem zakázky je příprava společné datové základny pro předpokládanou fúzi zadavatele s druhým subjektem a provoz společných informačních systémů, tj. zajištění migrací u propojení IS zadavatele a druhého subjektu ve výdajové části systému a zprovoznění společného systému v dané oblasti po dokončení migrace.
Účelem zakázky je vytvoření společné datové základny po předpokládané fúzi zadavatele s druhým subjektem a zprovoznění vytvořeného jednotného systému po dokončení migrace. Jednotná datová základna je nezbytná pro fungování IS dvou subjektů spojených fúzí.
Na základě výhradních autorských práv společnosti Medical Systems a.s., sídlem Mathonova 291/1, PSČ: 796 04, Prostějov, IČ: 26853167, k cílovým informačním systémům není možné zadat zakázku v otevřeném výběrovém řízení.
Společnost Medical Systems a.s., sídlem Mathonova 291/1, PSČ: 796 04, Prostějov, IČ: 26853167, je výhradním vlastníkem a výhradním držitelem práv k šíření, rozvoji a podpoře cílových informačních systémů, které jsou předmětem výběrového řízení.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P12V00000011

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Služby

Místo plnění veřejné zakázky

Sídlo zadavatele

Druh zadávacího řízení

Jednací řízení bez uveřejnění

Lhůty veřejné zakázky

Datum uveřejnění veřejné zakázky

23. 8. 2012

Datum zahájení veřejné zakázky

23. 8. 2012

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Zajištění migrací dat z IS druhého subjektu do IS zadavatele - výdajová část a zprovoznění systému ISVČ po sloučení subjektů.

(c) 2010 - 2022 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap