Zajištění migrací dat z IS druhého subjektu do IS zadavatele – příjmová a finanční část a zprovoznění systému po sloučení subjektů

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Zajištění migrací dat z IS druhého subjektu do IS zadavatele – příjmová a finanční část a zprovoznění systému po sloučení subjektů zadávané zadavatelem Česká průmyslová zdravotní pojišťovna. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Zajištění migrací dat z IS druhého subjektu do IS zadavatele – příjmová a finanční část a zprovoznění systému po sloučení subjektů

Předmět veřejné zakázky

Předmětem zakázky je příprava společné datové základny pro předpokládanou fúzi zadavatele s druhým subjektem a provoz společných informačních systémů, tj. zajištění migrací u propojení IS zadavatele a druhého subjektu v příjmové a výdajové části systému a zprovoznění společného systému v dané oblasti po dokončení migrace.
Účelem zakázky je vytvoření společné datové základny po předpokládané fúzi zadavatele s druhým subjektem a zprovoznění vytvořeného jednotného systému po dokončení migrace. Jednotná datová základna je nezbytná pro fungování IS dvou subjektů spojených fúzí.
Na základě výhradních autorských práv společnosti WEBCOM, a.s., sídlem U Plynárny 1002/97, PSČ: 101 00, Praha 10, IČ: 25820826, k cílovým informačním systémům není možné zadat zakázku v otevřeném výběrovém řízení.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P12V00000008

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Služby

Místo plnění veřejné zakázky

Ostrava

Předpokládaná hodnota veřejné zakázky

4 900 000,- bez DPH

Druh zadávacího řízení

Jednací řízení bez uveřejnění

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Zajištění migrací dat z IS druhého subjektu do IS zadavatele – příjmová a finanční část a zprovoznění systému po sloučení subjektů.

(c) 2010 - 2022 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap