Dodatečné služby při realizaci projektu „Rozvoj transakčního informačního systému Health Insurance System na bázi Microsoft Dynamics NAV“

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Dodatečné služby při realizaci projektu „Rozvoj transakčního informačního systému Health Insurance System na bázi Microsoft Dynamics NAV“ zadávané zadavatelem Česká průmyslová zdravotní pojišťovna. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Dodatečné služby při realizaci projektu „Rozvoj transakčního informačního systému Health Insurance System na bázi Microsoft Dynamics NAV“

Předmět veřejné zakázky

Předmětem této zakázky je realizace dodatečných služeb v rámci zajištění rozvoje Informačního systému zdravotní pojišťovny - transakčního informačního systému Health Insurance System na bázi Microsoft Dynamics NAV. Jedná se o navýšení počtu hodin (jednotek běžného rozvoje) nezbytných k zajištění dodávek odborných služeb rozvoje v oblasti správa datové oblasti a optimalizace jejího propojení s ostatními datovými zdroji IS ČPZP, především se systémem výdajové části, v celkovém počtu maximálně 800 ČH.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P15V00000023

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Služby

Předpokládaná hodnota veřejné zakázky

1 240 000,- bez DPH

Smluvní hodnota veřejné zakázky

1 240 000,- bez DPH

Druh zadávacího řízení

Jednací řízení bez uveřejnění

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka byla zadána

Kontakty veřejné zakázky

Kontakty pro předmětnou veřejnou zakázku

Název kontaktního subjektu: McGreen a.s.

Jméno a příjmení kontaktní osoby: Mgr. Milan Konečný

Kontaktní e-mail: zadavacirizeni@mcgreen.cz

Kontaktní telefon: +420 605 201 156

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Dodatečné služby při realizaci projektu „Rozvoj transakčního informačního systému Health Insurance System na bázi Microsoft Dynamics NAV“.

Seznam uchazečů veřejné zakázky

Tato část veřejné zakázky Dodatečné služby při realizaci projektu „Rozvoj transakčního informačního systému Health Insurance System na bázi Microsoft Dynamics NAV“ zobrazuje uchazače veřejné zakázky, jejich nabídkové ceny a informaci o plnění veřejné zakázky - tj. který z nich ji plní a za jakou cenu.

Název (IČO): Role: Nabídková cena:
WEBCOM a.s. (25820826) Dodavatel 1 500 400,- Kč vč. DPH
1 240 000,- Kč bez DPH
(c) 2010 - 2022 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap