Externí výzkum a vývoj projektu Podpora výzkumu v bezpečnosti pro Bezpečnostně technologický klastr

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Externí výzkum a vývoj projektu Podpora výzkumu v bezpečnosti pro Bezpečnostně technologický klastr zadávané zadavatelem Bezpečnostně technologický klastr, z. s.. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Bezpečnostně technologický klastr, z. s.

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Externí výzkum a vývoj projektu Podpora výzkumu v bezpečnosti pro Bezpečnostně technologický klastr

Předmět veřejné zakázky

Předmětem zakázky IDKC (Integrované Dohledové a Krizové Centrum) jsou výzkumné a vývojové práce v následujících oblastech: 1. Oblast integrace a rozvoje bezpečnostních technologií. Systém je určen pro plánované Centrální dohledové, poplachové a výcvikové centrum. Jde o technologie přenosu a zpracování situací z reálného terénu na dispečink (pult centralizované ochrany) pomocí polohových čidel a videokamer umístěných na pracovnících vykonávajících ostrahu objektu a dále oblast monitoringu IT technologií, podpora řešení výpadků IT technologií včetně procesních postupů v režimu 24/365. 2. Oblast výzkumu a vývoje nového typu bezpečnostního zámku vedoucí ke zvýšení bezpečnosti a zabezpečení objektů 3. Oblast kritické infrastruktury (KI) a evropské kritické infrastruktury (EKI). Systém pro evidenci prvků kritické infrastruktury včetně nástrojů pro analytické, plánovací, řídící a komunikační úlohy při ochraně prvků KI a EKI.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P13V00000003

Podrobná charakteristika zakázky

Vymezení předmětu zakázky dle číselníku CPV

73000000-2 - Výzkum a vývoj a související služby 73100000-3 - Výzkum a experimentální vývoj 73300000-5 - Návrh a realizace výzkumu a vývoje

Předpokládaná hodnota veřejné zakázky

40 000 000,- bez DPH

Druh zadávacího řízení

Otevřené řízení

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka byla zadána

Kontakty veřejné zakázky

Kontakty pro předmětnou veřejnou zakázku

Jméno a příjmení kontaktní osoby: Sandra Tokařová

Kontaktní e-mail: sandra.tokarova@cztpis.cz, sandra.tokarova@btklastr.cz

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Externí výzkum a vývoj projektu Podpora výzkumu v bezpečnosti pro Bezpečnostně technologický klastr.

Seznam uchazečů veřejné zakázky

Tato část veřejné zakázky Externí výzkum a vývoj projektu Podpora výzkumu v bezpečnosti pro Bezpečnostně technologický klastr zobrazuje uchazače veřejné zakázky, jejich nabídkové ceny a informaci o plnění veřejné zakázky - tj. který z nich ji plní a za jakou cenu.

Název (IČO): Role: Nabídková cena:
K2 connect solution s.r.o. (27787966) Dodavatel 45 617 000,- Kč vč. DPH
37 700 000,- Kč bez DPH
(c) 2010 - 2021 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap