Registrace nového uživatele

Používání elektronického nástroje profilzadavatele.cz je vázáno na zřízení uživatelského účtu. Registrovaný uživatel pak může v rámci Administrace zřizovat neomezený počet profilů zadavatele a v jejich rámci uveřejňovat neomezený počet veřejných zakázek a informací či souborů v nich.

Do každého profilu může uživatel taktéž přidat další osoby, které do něj mohou přistupovat a uveřejňovat v něm zakázky. Tuto možnost ocení zadavatelé s více oprávněnými pracovníky nebo taktéž osoby zastupující zadavatele ve smyslu ust. § 43 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.

Registrační formulář nového uživatele

Do nástroje profilzadavatele.cz se vždy registruje fyzická osoba, která pak jménem určitého zadavatele zřídí pro něj účet. Účelem je záznam informace o úkonech takové osoby podle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek. Tato osoba získá na základě registrace přístupové údaje (login a heslo) a po přihlášení pracuje s již zřízeným profilem zadavatele (profil je vytvořen v případě, že jsou uvedeny při registraci údaje o zadavateli) nebo sama profil vytvoří.

Níže uvedený formulář slouží ke zřízení uživatelského účtu k elektronickému nástroji profilzadavatele.cz. Zřízení i další úkony jsou bezplatné. Pro zřízení je nutné uvést pravdivé a úplné údaje. Registrace podléhá fyzické kontrole údajů, a to za účelem zachování maximální bezpečnosti nástroje, a bude provedena ihned po kontrole údajů, nejpozději do 24 hodin od odeslání registračního formuláře. Kopie registračního formuláře je zaslána taktéž na uvedený kontaktní e-mail.

Identifikace uživatele

V této sekci formuláře je nutné vyplnit Vaše základní identifikační údaje. Odpověď Vám bude zaslána zpravidla na uvedenou e-mailovou adresu.

⇑ Nápověda k vyplnění:Doplňte Váš akademický titul před jménem (např. Ing., Mgr., JUDr., MUDr.).
⇑ Nápověda k vyplnění (položka musí být vyplněna):Doplňte Vaše jméno (např. Pavel, Marie).
⇑ Nápověda k vyplnění (položka musí být vyplněna):Doplňte Vaše příjmení (např. Novák, Veselá).
⇑ Nápověda k vyplnění:Doplňte Váš akademický titul za jménem (např. MBA, CSc., Ph.D.).
⇑ Nápověda k vyplnění (položka musí být vyplněna):Doplňte název subjektu, jehož jménem pokládáte dotaz. Půjde zejména o název obce, města, společnosti nebo sdružení (např. Hlavní město Praha, Společnost s.r.o.).
⇑ Nápověda k vyplnění:Doplňte funkci, kterou zastáváte u uvedeného subjektu (např. starosta, jednatel, předseda, pracovník).

Kontaktní údaje

V této sekci formuláře je nutné vyplnit alespoň některé kontaktní. Uvedené kontaktní údaje neslouží v žádném případě pro marketingové či obdobné účely, ale pouze pro případy nutné potřeby, kdy je potřeba navázat spojení s daným uživatelem. Na uvedený e-mail Vám budou zaslány přihlašovací údaje.

⇑ Nápověda k vyplnění (položka musí být vyplněna):Doplňte e-mailovou adresu, na kterou budou zaslány přihlašovací údaje (např. info@e-mail.cz).
⇑ Nápověda k vyplnění:Doplňte Vaše telefonní číslo v mezinárodním formátu, tj. pro Českou republiku +420 (např. +420 739 660 225).

Doplňující volitelné údaje

V této sekci formuláře můžete zadat volitelné položky. Zadáním identifikačního čísla zadavatele (IČO) bude při registraci daný profil přímo zřízen a Vy pak po přihlášení můžete s profilem rovnou pracovat.

⇑ Nápověda k vyplnění:Volitelně můžete zadat IČO zadavatele, pro kterého si přejete zřídit profil přímo při registraci - urychlí Vám to používání nástroje (např. 28552132).
⇑ Nápověda k vyplnění:Doplňte znění Vaší poznámky k registraci, bude k ní přihlédnuto při zřízení účtu a pakliže položíte taktéž dotaz, bude Vám zodpovězen.

Souhlas s obchodními podmínkami

Při registraci je s daným uživatelem uzavřena smlouva ve formě obchodních podmínek. Ty jsou garantem služeb poskytovaných nástrojem profilzadavatele.cz. Před souhlasem se s nimi prosím seznamte na adrese https://www.profilzadavatele.cz/administrace/smluvni-podminky/.

⇑ Nápověda k vyplnění (položka musí být vyplněna):Zvolte, zda souhlasíte či nesouhlasíte s obchodními podmínkami.

Vyplnění ověřovacího kódu (ochrana proti SPAMu)

Pro odeslání formuláře opiště prosím zobrazený kód složený z písmen do kolonky pod ním.
Toto slouží jako ochrana proti SPAMu. Děkujeme za pochopení.

CAPTCHA Image

Úkony s formulářem

    
(c) 2010 - 2022 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap