Vybavení laboratoře

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Vybavení laboratoře zadávané zadavatelem Základní škola T. G. Masaryka Opava, Riegrova 13 - příspěvková organizace. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Základní škola T. G. Masaryka Opava, Riegrova 13 - příspěvková organizace

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Vybavení laboratoře

Předmět veřejné zakázky

Sestava laboratorního nábytku pro učebnu – 1. sada učitel

Učitelské pracoviště tvořeno sestavou spodních a horních skříněk s pracovní plochou z materiálu MDF tl. 25 mm ohraněnou litou polyuretanovou hranou stejného odstínu s volně stojící laboratorní deskou z konglomerovaného kamene o rozměru 30x40 cm a tl. 20 mm. Minimálně jedna ze dvou laboratorních desek bude osazena kalibrovaným otvorem pro umístění laboratorního stojanu. o celkovém rozměru v90xš350xh60/v60xš100xh30 cm cm: provedení z materiálu LTD buk tl. 18 mm s dolní a u závěsných skříněk horní ocelovou lištou pro zvýšení mechanické odolnosti, pevná lepená konstrukce s ABS hranou – 2x skříňka dvoudveřová uzamykatelná š.100 cm, 1x skříňka 4-zásuvková š.50 cm, 1x skříňka pro jeden regulovaný zdroj se zámkem, 1x skříňka mycí uzamykatelná osazená keramickým dřezem a vodovodní baterií pro studenou vodu, pracovní deska sestavy přes celou šíři z materiálu vysoce odolného proti mechanickému poškození, 2x horní skříňka závěsná s horní š.100 cm s plnými dvojdvířky. Pracovní deska je osazena el.panelem s výstupem 12-24V. Součástí sestavy je elektrorozvaděč (max. velikost 25x35 cm) nízkonapěťový 0-24V, plynulá regulace střídavého i stejnosměrného napětí, třímístný displej výstupního napětí, výkon 10A, stabilizovaný zdroj 6V a 12V, možnost přepínání střídavého proudu pro žáky a současně mít zapnutý stejnosměrný pro kantora. Certifikát opravňující užívat zařízení ve školních učebnách. Na skříňkách je použito kování značky BLUM s doživotní zárukou.

Sestava laboratorního nábytku pro učebnu (centrální) – 2. sada

Laboratorní žákovské pracoviště tvořeno sestavou skříněk o celkovém rozměru v90xš380xh120 cm: provedení z materiálu LTD buk tl. 18 mm s dolní ocelovou lištou pro zvýšení mechanické odolnosti, pevná lepená konstrukce s ABS hranou – 4x skříňka dvoudveřová uzamykatelná š.100 cm, 4x skříňka jednodveřová uzamykatelná š.60 cm, 2x skříňka mycí uzamykatelná osazená keramickými dřezy a vodovodními bateriemi pro studenou vodu, sestava pokryta pracovní deskou z materiálu vysoce odolného proti mechanickému poškození tl. 25 mm osazená volně uloženými pracovními deskami o rozměru 40x30 cm z konglomerovaného kamene. Stoly jsou zády spojeny technickým tunelem š.30 cm pro vedení médií elektro a vodo. Pracovní deska je osazena el.panelem s výstupem 12-24V. Na skříňkách je použito kování značky BLUM s doživotní zárukou.

Sestava laboratorního nábytku pro učebnu (žákovská) – 3. sada

Laboratorní žákovské pracoviště tvořeno sestavou skříněk o celkovém rozměru v90xš380xh60/ v60xš200xh30 cm: provedení z materiálu LTD buk tl. 18 mm s dolní a u závěsných skříněk horní ocelovou lištou pro zvýšení mechanické odolnosti, pevná lepená konstrukce s ABS hranou – 2x skříňka dvoudveřová uzamykatelná š.100 cm, 3x skříňka jednodveřová, uzamykatelná, 1x skříňka mycí uzamykatelná osazená keramickým dřezem a vodovodní baterií pro studenou vodu, sestava pokryta pracovní deskou z materiálu vysoce odolného proti mechanickému poškození tl. 25 mm osazená volně uloženými pracovními deskami o rozměru 40x30 cm z konglomerovaného kamene, 2x horní skříňka závěsná š.100 cm s plnými dvojdvířky. Pracovní deska je osazena el.panelem s výstupem 12-24V. Na skříňkách je použito kování značky BLUM s doživotní zárukou.

Všechny rozměry prostupů, průchodek včetně kanálového vedení kabeláží musí být přizpůsobeno k vyvedeným kabelovým svazkům a vodoinstalačním přípojkám dle místních poměrů. Dodavatel je povinen tyto instalace respektovat a výše uvedené nábytkové sekce těmto přizpůsobit.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P14V00000001

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Dodávky

Místo plnění veřejné zakázky

ZŠ T. G. Masaryka Opava, Riegrova 13, 746 01 Opava

Předpokládaná hodnota veřejné zakázky

319 546,- bez DPH (386 651,- s DPH)

Druh zadávacího řízení

Zakázka malého rozsahu

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka byla zrušena

Lhůty veřejné zakázky

Datum uveřejnění veřejné zakázky

11. 7. 2014

Datum zahájení veřejné zakázky

12. 7. 2014

Lhůta pro podání nabídek

24. 7. 2014, 12:00:00 hodin

Kontakty veřejné zakázky

Kontakty pro předmětnou veřejnou zakázku

Název kontaktního subjektu: ZŠ T. G. Masaryka Opava, Riegrova 13 - příspěvková organizace

Jméno a příjmení kontaktní osoby: Mgr. Aleš Moravec

Kontaktní e-mail: reditel@zstgm.opava.cz

Kontaktní telefon: 731461571

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Vybavení laboratoře.

Název informace: Datum uveřejnění: Detail:
Výzva k podání nabídek 11. 7. 2014 Zobrazit
(c) 2010 - 2022 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap