„Snížení energetické náročnosti technologického procesu firmy ŠPELDA s.r.o. – dodávka kolového rypadla a kolového nakladače“

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce „Snížení energetické náročnosti technologického procesu firmy ŠPELDA s.r.o. – dodávka kolového rypadla a kolového nakladače“ zadávané zadavatelem ŠPELDA s.r.o.. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

ŠPELDA s.r.o.

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

„Snížení energetické náročnosti technologického procesu firmy ŠPELDA s.r.o. – dodávka kolového rypadla a kolového nakladače“

Předmět veřejné zakázky

Předmětem zakázky je dodávka kolového rypadla a kolového nakladače, které zadavatel bude používat k manipulaci se stavebním materiálem ve své skladové deponii, a to za podmínek stanovených v kupní smlouvě a její příloze č. 1 (viz příloha č. 3 zadávací dokumentace).

Poznámka

Tato zadávací dokumentace je zpracována v souladu s Pravidly pro výběr dodavatelů Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (dále rovněž jen „Pravidla“). Nejedná se o zadávací řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek (dále jen „zákon").

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P19V00000001

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Dodávky

Druh zadávacího řízení

Jiné

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka neukončena

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce „Snížení energetické náročnosti technologického procesu firmy ŠPELDA s.r.o. – dodávka kolového rypadla a kolového nakladače“.

(c) 2010 - 2020 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap