Revitalizace dřevěného kostela Všech Svatých v Sedlištích - restaurování nástěnných maleb v interiéru kostela a oprava varhan

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Revitalizace dřevěného kostela Všech Svatých v Sedlištích - restaurování nástěnných maleb v interiéru kostela a oprava varhan zadávané zadavatelem Římskokatolická farnost Sedliště. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Římskokatolická farnost Sedliště

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Revitalizace dřevěného kostela Všech Svatých v Sedlištích - restaurování nástěnných maleb v interiéru kostela a oprava varhan

Předmět veřejné zakázky

je revitalizace dřevěného kostela Všech Svatých v Sedlištích – restaurování nástěnných maleb v interiéru kostela a oprava varhan.
Výmalba stěn a stropu kostela je ve velmi špatném technickém stavu. Barevné vrstvy jsou pod nánosem nečistot uvolněné a zejména v celé ploše stropu lodi již rozsáhle odpadávají. Masivní zatékání zanechalo ztmavlé mapy, z rozestupujících se spojů prken na stropě i stěnách se oddělují proužky bandáží a spárami profukuje – proudění vzduchu a rychlé změny klimatu tak urychlují degradaci již narušených ploch, odpadáváním dochází k nevratným ztrátám původní výmalby. Dřevo stavby je napadeno vlhkostí, plísněmi a dřevokazným hmyzem a lokálně se dřevěná hmota zcela rozpadá.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P11V00000003

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Služby

Místo plnění veřejné zakázky

Kostel Všech Svatách v Sedlištích, par. č. 112, k.ú. Sedliště

Předpokládaná hodnota veřejné zakázky

3 914 310,- bez DPH

Druh zadávacího řízení

Zjednodušené podlimitní řízení

Lhůty veřejné zakázky

Datum uveřejnění veřejné zakázky

17. 8. 2011

Datum zahájení veřejné zakázky

17. 8. 2011

Lhůta pro podání nabídek

1. 9. 2011, 12:00:00 hodin

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Revitalizace dřevěného kostela Všech Svatých v Sedlištích - restaurování nástěnných maleb v interiéru kostela a oprava varhan.

(c) 2010 - 2020 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap