16.5.2017 - Seznam významných služeb, doložení kvalifikace lektorů - odškolené osoby

Tato stránka obsahuje přiložené informace či soubor k veřejné zakázce Kaleidoskop podnikového vzdělávání zadávané zadavatelem Okresní hospodářská komora Liberec.

Informace či soubor k zakázce

Název připojené informace či souboru

16.5.2017 - Seznam významných služeb, doložení kvalifikace lektorů - odškolené osoby

Popis informace či souboru

DOTAZ - Prosím o doplňující informaci k zadání zakázky, týkající se Seznamu významných služeb. Se zákazníky spolupracujeme dlouhodobě, nicméně ve většině případů bez rámcové smlouvy – bude v tomto případě stačit seznam referencí, případně čestné prohlášení?
ODPOVĚĎ - Doložte čestným prohlášením s uvedením firmy, ve které jste školili, kolik osob bylo proškoleno a uveďte kontaktní osobu pro ověření zakázky, rok - viz ZD (případně doložte přímo referencí od firmy - postačí kopie).

DOTAZ - Stejně tak prosím o informaci k doložení kvalifikace lektorů – většina z nich školí standardně otevřené kurzy. Bude také v tomto případě dostačující čestné prohlášení? Je nutné, aby případně toto čestné prohlášení předložili všichni lektoři, kteří se následně budou na zakázce podílet, nebo je dostačující, pokud doložíme požadované 3 respektive dva lektory pro oblast obecného, případně specializovaného IT s tím, že na realizaci zakázky se následně mohou podílet i další osoby?
ODPOVĚĎ - Co se týká vzdělání viz ZD, co se týká proškolených osob - čestným prohlášením s uvedením firmy, ve které se školilo a s počtem osob, uvedeno u životopisu každého lektora viz ZD, počet lektorů postačí viz ZD, pokud budete vítězná zakázka a budou školit jiné osoby, podléhají schválení viz ZD.

Datum uveřejnění

17. 5. 2017

(c) 2010 - 2019 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap