Želešice, ul. 24. dubna – rekonstrukce veřejného osvětlení

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Želešice, ul. 24. dubna – rekonstrukce veřejného osvětlení zadávané zadavatelem Obec Želešice. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Obec Želešice

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Želešice, ul. 24. dubna – rekonstrukce veřejného osvětlení

Předmět veřejné zakázky

Předmětem veřejné zakázky je realizace díla v rámci projektu s názvem: „Želešice, ul. 24. dubna – rekonstrukce veřejného osvětlení“. Jedná se o demontáž stávajících svítidel veřejného osvětlení včetně vzdušného vedení umístěného na sloupech, o pokládku nového kabelového vedení veřejného osvětlení, které bude vytaženo z nového rozvaděče, o zaústění stávajících vzdušných vedení do nového rozvaděče, o napojení nového a stávajícího kabelového vedení, o umístění sloupů a instalaci svítidel.Podrobně je předmět veřejné zakázky popsán v projektové dokumentaci a v neoceněném soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (slepém rozpočtu), které jsou přílohou této zadávací dokumentace. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je i vypracování dokumentace skutečného provedení dokončeného díla.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P16V00000005

Podrobná charakteristika zakázky

Druh zadávacího řízení

Zakázka malého rozsahu

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka byla zadána

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Želešice, ul. 24. dubna – rekonstrukce veřejného osvětlení.

Název informace: Datum uveřejnění: Detail:
Smlouva s dodavatelem 31. 10. 2016 Zobrazit
Dodatek č. 1 smlouvy o dílo 31. 10. 2016 Zobrazit
(c) 2010 - 2019 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap