Přístavba a stavební úpravy víceúčelového společensko-kulturního objektu v obci Újezd

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Přístavba a stavební úpravy víceúčelového společensko-kulturního objektu v obci Újezd zadávané zadavatelem Obec Újezd. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Obec Újezd

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Přístavba a stavební úpravy víceúčelového společensko-kulturního objektu v obci Újezd

Předmět veřejné zakázky

Předmětem veřejné zakázky je realizace stavebních prací spočívajících v demontáži stávající podlahy jeviště vč. nosných konstrukcí a provedení nové, zhotovení plošiny pro VZT jednotku nad jevištěm, opravy vnitřních omítek v předsálí, v sálu a na jevišti, kompletní výměna elektroinstalace (vč. přípravy pro budoucí přístavbu), montáž svítidel, montáž nové VZT, výměna trubních rozvodů ÚT, osazení nových otopných těles v předsálí, jevišti a baru, oprava otopných těles v sálu, montáž kazetových podhledů v sálu a na jevišti, odvětrávaný obklad stěn sádrokartonem v baru, montáž akustických panelů a dřevěných obkladů v sálu, kompletní výměna střešní krytiny včetně dotčených klempířských prvků a hromosvodů, výměna vnitřních dveří v sálu a předsálí, osazení krytů radiátorů, pokládka zátěžového koberce v baru na stávající dlažbu Obecního úřadu a Kulturního domu Újezd. Jedná se o stavební práce, které budou provedeny dle projektové dokumentace zpracované Ing. Aleš Baštinec, Jižní 94/3, 783 01 Olomouc, IČ 15478513.

Poznámka

Identifikátor na předchozím profilu: P13V00003354

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P19V00000006

Evidenční číslo zakázky ve Věstníku veřejných zakázek

237632

Podrobná charakteristika zakázky

Předpokládaná hodnota veřejné zakázky

5 785 000,- bez DPH

Druh zadávacího řízení

Zjednodušené podlimitní řízení

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka byla zadána

Lhůty veřejné zakázky

Datum uveřejnění veřejné zakázky

10. 6. 2013

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Přístavba a stavební úpravy víceúčelového společensko-kulturního objektu v obci Újezd.

(c) 2010 - 2020 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap