ZPRACOVATEL PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE – SOCIÁLNÍ BYDLENÍ V OBCI TUKLATY

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce ZPRACOVATEL PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE – SOCIÁLNÍ BYDLENÍ V OBCI TUKLATY zadávané zadavatelem Obec Tuklaty. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Obec Tuklaty

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

ZPRACOVATEL PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE – SOCIÁLNÍ BYDLENÍ V OBCI TUKLATY

Předmět veřejné zakázky

Jedná se o veřejnou zakázku malého rozsahu na služby, jejímž předmětem je zpracování projektové dokumentace v požadovaných stupních a výkon autorského dozoru k akci s názvem „Sociální bydlení v obci Tuklaty“. Konkrétně se jedná o přestavbu dvou objektů, níže uvedených, které budou přestavěny a v jejich prostorách budou bytové jednotky.
První dům se nachází v obci Tuklaty v ulici Ke Hřišti 22. Pozemek o výměře 1153 m2. Tento objekt se nachází v památkové zóně, je tedy nezbytné, aby dodavatel při realizaci veřejné zakázky komunikoval s příslušným úřadem.
Druhý dům se nachází na adrese Ke Skalce 29, Tlustovousy. Přízemí a 1. patro,  plocha 199 m2, zahrada p.č. 5/1 1106 m2 a 200/1 637 m2. Bližší informace jsou uvedeny ve Výzvě k podání nabídky a zadávacích podmínkách.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P17V00000002

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Služby

Místo plnění veřejné zakázky

Obec Tuklaty

Druh zadávacího řízení

Zakázka malého rozsahu

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka byla zadána

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce ZPRACOVATEL PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE – SOCIÁLNÍ BYDLENÍ V OBCI TUKLATY.

Název informace: Datum uveřejnění: Detail:
Smlouva o dílo vč. HMG 25. 10. 2017 Zobrazit
(c) 2010 - 2021 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap