Obecní klub Lipová, Hrochov

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Obecní klub Lipová, Hrochov zadávané zadavatelem Obec Lipová. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Obec Lipová

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Obecní klub Lipová, Hrochov

Předmět veřejné zakázky

Popis stávajícího stavu:
Budova byla původně rodinným domem, postaveným před rokem 1900. V 60. až 70. letech minulého stolení částečně přestavěna, od té doby bez údržby. Objekt byl do roku 1990 využíván jako klub místní mládeže. Poté byla zde provozována spolkem zahrádkářů moštárna, přibližně do r. 2005. Posledních cca 10 let je objekt bez využití, obec v budově ukládá nepotřebné věci.
Technický popis objektu.
Přízemní jednopodlažní budova. Dům má půdorys ve tvaru L. Částečně podsklepený, vstup do sklepa z místnosti padacími dveřmi. Půdní prostor je nevyužívaný. Na východní štít přímo navazuje sousední objekt.
Budova je zděná z cihelného zdiva. Výplně otvorů jsou původní dřevěná okna, rovněž tak i vstupní dveře. Podlaha na části terénu je původní dřevěná. V části budovy používané jako moštárna je dlažba a okachlíkované stěny. Nad suterénem je železobetonový strop. Nad přízemím je dřevěný trámový strop. Sedlová střecha je nesena dřevěným krovem, krytiny z pálených tašek ve stáří cca 80 let. Do budovy při deštích zatéká. Klempířské prvky zkorodované, okapy poničené. Budova celkově zanedbaná, neudržovaná.
Popis technických zařízení a systému v objektu.
Dosavadní vytápění – dvoje kamna na tuhá paliva. Jedny kamna umístěna v části bývalé moštárny, druhá kamna v prostoru bývalé klubovny. Odvod spalin, dva samostatné komíny, ve venkovním prostoru se rozpadají. Teplá voda byla ohřívána elektrickým zásobníkovým ohřívačem. Větrání budovy bylo zajištěno přirozeně okny. Sociální zařízení (WC) nefunkční. Elektroinstalace z 60. let min. století. Voda je přivedena do prostoru bývalé moštárny. Rozvod vody v budově-jen k WC-nepoužitelné.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P18V00000007

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Stavební práce

Druh zadávacího řízení

Zakázka malého rozsahu

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka byla zadána

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Obecní klub Lipová, Hrochov.

Seznam uchazečů veřejné zakázky

Tato část veřejné zakázky Obecní klub Lipová, Hrochov zobrazuje uchazače veřejné zakázky, jejich nabídkové ceny a informaci o plnění veřejné zakázky - tj. který z nich ji plní a za jakou cenu.

Název (IČO): Role: Nabídková cena:
STAMO, s.r.o. (46904395) Uchazeč 1 989 098,40 Kč vč. DPH
1 643 883,- Kč bez DPH
INSTA CZ s.r.o. (25374311) Dodavatel 1 757 794,- Kč vč. DPH
1 452 722,02 Kč bez DPH
(c) 2010 - 2020 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap