Přírodní hřiště s venkovní učebnou, kde je radost žít spolu

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Přírodní hřiště s venkovní učebnou, kde je radost žít spolu zadávané zadavatelem Obec Hostěradice. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Obec Hostěradice

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Přírodní hřiště s venkovní učebnou, kde je radost žít spolu

Předmět veřejné zakázky

Předmětem veřejné zakázky je vytvoření zázemí pro hru, vyučování, sportování, pobyt a odpočinek pro děti. Řešené území je členěno do několika tematických celků: prostor venkovní učebny, mlatový prostor s možností využití při společném tělocviku, ale i pro individuální hru a odpočinek.
Navrhovaná venkovní učebna se sportovištěm se nachází v jižní části oploceného areálu základní školy. Řešené území je členěno do několika tematických celků: prostor venkovní učebny, mlatový prostor s možností využití při společném tělocviku, ale i pro individuální hru a odpočinek. Venkovní učebna představuje dřevěnou pergolu se stolky, lavicemi a tematickou tabulí. Výrazným prvkem v mlatovém parteru je členitá dřevěná zeď s rozličnými aktivitami, jako je šplhání na lano, hod, cvičení na hrazdě, menší horolezecká stěna. Drobné hrací prvky v okolí byly také vybírány s ohledem na sportovní aktivity. Prvky budou rozmístěny do prostoru jednak s ohledem na jejich vzájemnou kompozici a také aby nekolidovalo jejich souběžné využívání s přihlédnutím na ochranné zóny. Navržené prvky jsou bezpečné, bylo přihlédnuto k tomu, aby nemusel být přítomen dozor z učitelského sboru. Hlavním konstrukčním materiálem bude dřevo v kombinaci s nerez nebo ocelí s povrchovou úpravou žárovým zinkováním a lanovými doplňky.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P14V00000002

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Dodávky

Předpokládaná hodnota veřejné zakázky

1 033 650,- bez DPH (1 250 716,- s DPH)

Druh zadávacího řízení

Zakázka malého rozsahu

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka byla zadána

Lhůty veřejné zakázky

Datum uveřejnění veřejné zakázky

15. 9. 2014

Datum zahájení veřejné zakázky

16. 9. 2014

Lhůta pro podání nabídek

3. 10. 2014, 10:00:00 hodin

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Přírodní hřiště s venkovní učebnou, kde je radost žít spolu.

Název informace: Datum uveřejnění: Detail:
Smlouva o dílo 29. 10. 2014 Zobrazit
(c) 2010 - 2022 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap