Dobudování sportovního areálu Pastviska - Hostěnice

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Dobudování sportovního areálu Pastviska - Hostěnice zadávané zadavatelem Obec Hostěnice. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Obec Hostěnice

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Dobudování sportovního areálu Pastviska - Hostěnice

Předmět veřejné zakázky

Předmětem veřejné zakázky je dobudování sportovně-rekreačního areálu v lokalitě Na Pastviskách v obci Hostěnice včetně souvisejících prací dle projektové dokumentace a výkazu výměr. Jedná se o vybudování nové provozní budovy, a to v těsné návaznosti na rozestavěné sportoviště, včetně areálové kanalizace, vodovodu a rozvodů NN. Součástí stavby budou venkovní prostory – „venkovní sklad sportovních pomůcek“ a přístřešek pro venkovní posezení. Areál bude vybaven prvky mobiliáře (lavičky a odpadkové koše). Dále se jedná o dokončení 2 rozestavěných hřišť v blízkosti víceúčelového hřiště.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P16V00000002

Podrobná charakteristika zakázky

Skutečně uhrazená hodnota veřejné zakázky

3 445 058,- bez DPH (4 168 520,- s DPH)

Druh zadávacího řízení

Zakázka malého rozsahu

Stav zadávacího řízení

Ukončeno plnění smlouvy

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Dobudování sportovního areálu Pastviska - Hostěnice.

(c) 2010 - 2022 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap