Energetické úspory objektu ZŠ v obci Dolní Studénky

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Energetické úspory objektu ZŠ v obci Dolní Studénky zadávané zadavatelem Obec Dolní Studénky. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Obec Dolní Studénky

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Energetické úspory objektu ZŠ v obci Dolní Studénky

Předmět veřejné zakázky

Předmětem plnění veřejné zakázky Energetické úspory objektu ZŠ v obci Dolní Studénky jsou zejména stavební úpravy spočívající ve výměně stávajících výplní okenních a dveřních otvorů, včetně provedení drobných nenosných dozdívek kvůli osazení ventilačních žaluzií. Dále bude provedeno zateplení fasád včetně opravy a zateplení soklu, půdních prostor a střechy. V rámci zateplovacích prací budou vyměněny a opraveny všechny klempířské a zámečnické prvky. Také dojde k opravě přilehlých vstupních ploch a okapového chodníku. Součástí dané veřejné zakázky je rovněž instalace nového zdroje tepla a celé otopné soustavy, jakož i sanování konstrukcí včetně sanačních omítek.

Poznámka

Evidenční číslo na předchozím profilu: P14V00002659

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P14V00000002

Podrobná charakteristika zakázky

Druh zadávacího řízení

Zakázka malého rozsahu

Stav zadávacího řízení

Ukončeno plnění smlouvy

Lhůty veřejné zakázky

Datum uveřejnění veřejné zakázky

19. 5. 2014

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Energetické úspory objektu ZŠ v obci Dolní Studénky.

(c) 2010 - 2018 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap