Smlouva o vzájemné spolupráci za účelem realizace projektu "Výstavba kanalizace a chodníku včetně osvětlení mezi obcemi Darkovice a Hať"

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Smlouva o vzájemné spolupráci za účelem realizace projektu "Výstavba kanalizace a chodníku včetně osvětlení mezi obcemi Darkovice a Hať" zadávané zadavatelem Obec Darkovice. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Obec Darkovice

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Smlouva o vzájemné spolupráci za účelem realizace projektu "Výstavba kanalizace a chodníku včetně osvětlení mezi obcemi Darkovice a Hať"

Předmět veřejné zakázky

Cílem výstavby je vybudování kanalizace, jednostranného chodníku včetně osvětlení, který bude spojovat obce Darkovice a Hať.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P20V00000007

Podrobná charakteristika zakázky

Druh zadávacího řízení

Jiné

Stav zadávacího řízení

Ukončeno plnění smlouvy

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Smlouva o vzájemné spolupráci za účelem realizace projektu "Výstavba kanalizace a chodníku včetně osvětlení mezi obcemi Darkovice a Hať".

Název informace: Datum uveřejnění: Detail:
Smlouva 22. 12. 2020 Zobrazit
(c) 2010 - 2020 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap