Zpracování digitálního povodňového plánu pro obec Bystřice, vybudování varovného a výstražného systému ochrany před povodněmi pro obec Bystřice

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Zpracování digitálního povodňového plánu pro obec Bystřice, vybudování varovného a výstražného systému ochrany před povodněmi pro obec Bystřice zadávané zadavatelem Obec Bystřice. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Obec Bystřice

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Zpracování digitálního povodňového plánu pro obec Bystřice, vybudování varovného a výstražného systému ochrany před povodněmi pro obec Bystřice

Předmět veřejné zakázky

Předmětem veřejné zakázky je výstavba varovného a informačního systému obce Bystřice zajišťujícího základní ozvučení povodňové oblasti obce a místních částí prostřednictvím venkovních akustických jednotek a detekce zvýšení vodní hladiny pro včasné varování obyvatel.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P17V00000004

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Dodávky

Druh zadávacího řízení

Otevřené řízení

Stav zadávacího řízení

Ukončeno plnění smlouvy

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Zpracování digitálního povodňového plánu pro obec Bystřice, vybudování varovného a výstražného systému ochrany před povodněmi pro obec Bystřice.

(c) 2010 - 2022 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap