Zahrada plná tajemství a dobrých nápadů - II

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Zahrada plná tajemství a dobrých nápadů - II zadávané zadavatelem Obec Bystřice. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Obec Bystřice

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Zahrada plná tajemství a dobrých nápadů - II

Předmět veřejné zakázky

Předmětem této veřejné zakázky jsou dodávky včetně montáže související s projektem „Zahrada plná tajemství a dobrých nápadů“ předloženým ke spolufinancování v rámci Operačního programu životní prostředí, reg. č. projektu CZ.1.02/7.1.00/15.29159.
Předmětem projektu je přebudování prostoru zahrady, který nabídne otevřenou možnost tvoření pro všechny děti, ať se již jedná o přírodní učebnu umožňující prožitkové pozorování přírody, tak i ostatní prvky zakomponované do prostoru zahrady určené jak pro hru a relaxaci, tak i názornou demonstraci přírody kolem nás a vytvoření základny pro environmentální vzdělávání, výchovu a osvětu. Koncept zahrady v přírodním stylu má dětem nabídnout celou řadu podnětů. Část zahrady určená pro přebudování svým tvarem znázorňujícím písmeno W nabízí širokou škálu variant umístění nových prvků, které budou podporovat zájem dětí o pobyt v přírodě a o přírodu jako takovou. Vše musí být provedeno v přírodním stylu!
V rámci projektu budou pořízeny tyto prvky: Královský hrad (1 ks), Učebna čtyřboká vč. vybavení (2 ks), Pískoviště (3 ks), Houpavý mostek (2 ks), Sestava Vyhlídka (2 ks), Ptačí budka (2 ks), Krmítko pro ptáky (2 ks), Květinový záhonek (2 ks) a Bylinkový záhonek (2 ks).

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P15V00000007

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Dodávky

Druh zadávacího řízení

Zakázka malého rozsahu

Stav zadávacího řízení

Ukončeno plnění smlouvy

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Zahrada plná tajemství a dobrých nápadů - II .

Název informace: Datum uveřejnění: Detail:
Smlouva s dodavatelem 27. 8. 2015 Zobrazit
(c) 2010 - 2022 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap