Vypracování projektové dokumentace na provedení stavby a dokumentace pro zadání stavby Otevřená zahrada a poradenské centrum NNO Údolní, včetně zajištění autorského dozoru během výstavby

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Vypracování projektové dokumentace na provedení stavby a dokumentace pro zadání stavby Otevřená zahrada a poradenské centrum NNO Údolní, včetně zajištění autorského dozoru během výstavby zadávané zadavatelem Nadace Partnerství. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Nadace Partnerství

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Vypracování projektové dokumentace na provedení stavby a dokumentace pro zadání stavby Otevřená zahrada a poradenské centrum NNO Údolní, včetně zajištění autorského dozoru během výstavby

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P14V00000001

Podrobná charakteristika zakázky

Skutečně uhrazená hodnota veřejné zakázky

1 980 000,- bez DPH

Druh zadávacího řízení

Zakázka malého rozsahu

Stav zadávacího řízení

Ukončeno plnění smlouvy

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Vypracování projektové dokumentace na provedení stavby a dokumentace pro zadání stavby Otevřená zahrada a poradenské centrum NNO Údolní, včetně zajištění autorského dozoru během výstavby.

Název informace: Datum uveřejnění: Detail:
smlouva 30. 9. 2012 Zobrazit

Seznam uchazečů veřejné zakázky

Tato část veřejné zakázky Vypracování projektové dokumentace na provedení stavby a dokumentace pro zadání stavby Otevřená zahrada a poradenské centrum NNO Údolní, včetně zajištění autorského dozoru během výstavby zobrazuje uchazače veřejné zakázky, jejich nabídkové ceny a informaci o plnění veřejné zakázky - tj. který z nich ji plní a za jakou cenu.

Název (IČO): Role: Nabídková cena:
Projektil s.r.o. (27118436) Dodavatel 2 376 000,- Kč vč. DPH
1 980 000,- Kč bez DPH
(c) 2010 - 2022 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap