V8 - Vibrace v moderních automobilech a jejich vliv na životnost a hlučnost specifických dílů

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce V8 - Vibrace v moderních automobilech a jejich vliv na životnost a hlučnost specifických dílů zadávané zadavatelem Moravskoslezský automobilový klastr, z.s.. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Moravskoslezský automobilový klastr, z.s.

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

V8 - Vibrace v moderních automobilech a jejich vliv na životnost a hlučnost specifických dílů

Předmět veřejné zakázky

• Vývoj a verifikace metodiky pro měření vibrací, síly a akustického tlaku na součástkách zadavatele při specifických provozních stavech vozidla (stojící a jedoucí automobil) s cílem:
o Stanovit příčinu způsobující nadměrnou hlučnost specifických dílců. Vytvořit systém hodnocení kvality výrobků z hlediska jeho hlučnosti dle specifikace a obecných norem.
o Vytvořit programovou podporu pro převod naměřených dat do zkušebního profilu určeného k replikaci podmínek reálného automobilu v laboratoři.
o Ověřit „kvalitu“ toho převodu, včetně statistického rozložení převedených dat. Pro replikace bude použito pilotního příkladu měření z klimatizačního systému automobilu.
o Porovnat vibrační charakteristiky vozů – nových a částečně opotřebovaných (v úchytných bodech měřeného dílce), do kterých jsou dodávány komponenty zadavatele.
• Programová podpora pro převod naměřených dat do testovacího profilu musí být vytvořena v programu využitelném v prostředí MATLAB od verze R2008 nebo NI DiaDEM od verze 2011. Programová podpora musí umožňovat zpracování výsledků měření pro jejich následnou analýzu. Za programovou podporu je považováno také makro, například v programu NI DiaDEM.
• Zhodnocení kvality výrobku z hlediska hlučnosti vychází ze specifikací koncového zákazníka – výrobce automobilu, případně subjektivních testů na statistickém vzorku uživatelů.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P13V00000003

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Služby

Smluvní hodnota veřejné zakázky

1 744 000,- bez DPH

Druh zadávacího řízení

Jiné

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka byla zadána

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce V8 - Vibrace v moderních automobilech a jejich vliv na životnost a hlučnost specifických dílů.

Název informace: Datum uveřejnění: Detail:
V8 - smlouva s dodavatelem 17. 10. 2013 Zobrazit
(c) 2010 - 2022 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap