Stavební úpravy stávajícího šatnového objektu, včetně napojení na inženýrské sítě, Police nad Metují\

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Stavební úpravy stávajícího šatnového objektu, včetně napojení na inženýrské sítě, Police nad Metují\ zadávané zadavatelem Město Police nad Metují. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Město Police nad Metují

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Stavební úpravy stávajícího šatnového objektu, včetně napojení na inženýrské sítě, Police nad Metují\

Předmět veřejné zakázky

Jedná se o stavební úpravy stávajícího šatnového objektu včetně napojení na inženýrské sítě v Polici nad Metují. Objekt je obdélníkového půdorysu, zastřešený pultovou střechou. Přesah střechy na východní straně objektu zastřešuje prostor tribuny. Objekt je jednopodlažní, nepodsklepený. Na fasádě objektu bude použita základní světlá barevnost omítky s odlišnou barevností soklu. Veškeré materiálové řešení je zřejmé z výkresové části resp. pohledů na objekt, které jsou její součástí. Stávající objekt je proveden jako zděný z CP, v rámci změny stavby dochází k přístavbě jihozápadní části objektu, z hlediska obálky budovy dochází k nástavbě objektu a dále ke změnám vnějších výplní otvorů. Celý objekt projde kompletní změnou dispozic. Objekt bude oproti stávajícímu stavu navýšen o cca 600mm.

Zpevněná pochozí plocha bude v rámci výstavby po provedení nových přípojek kompletně předlážděna, rozsah provedení se nemění. Provozní řešení stavby je dáno typem objektu. Na příjezdovou komunikaci s plochou parkování navazuje zpevněná zastřešená manipulační a rozptylová plocha ze zámkové dlažby. Ze zpevněné plochy jsou jednotlivé vstupy do objektu. V objektu se nachází prostor haly s posezením, z haly je pak přístupné WC a chodba k oddělenému hygienickému zázemí pro domácí a hosty. Další samostatný vstup je proveden do šaten pro beachvolejbal s umývárnou. V severní části objektu se pak nachází oddělené WC muži / ženy pro veřejnou a jedna společná kabina pro osoby s omezenou schopností pohybu.

Poznámka

Veřejná zakázka byla zrušena

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P14V00000011

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Stavební práce

Místo plnění veřejné zakázky

Police nad Metují

Předpokládaná hodnota veřejné zakázky

2 600 000,- bez DPH (3 146 000,- s DPH)

Druh zadávacího řízení

Zakázka malého rozsahu

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka neukončena

Lhůty veřejné zakázky

Datum uveřejnění veřejné zakázky

15. 10. 2014

Datum zahájení veřejné zakázky

15. 10. 2014

Lhůta pro podání nabídek

30. 10. 2014, 09:30:00 hodin

Kontakty veřejné zakázky

Kontakty pro předmětnou veřejnou zakázku

Název kontaktního subjektu: Město Police nad Metují

Jméno a příjmení kontaktní osoby: Ing. Pavel Scholz

Kontaktní e-mail: scholz@meu-police.cz

Kontaktní telefon: 498100914

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Stavební úpravy stávajícího šatnového objektu, včetně napojení na inženýrské sítě, Police nad Metují\.

(c) 2010 - 2020 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap