Rekonstrukce ZUŠ - Police nad Metují 2. etapa

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Rekonstrukce ZUŠ - Police nad Metují 2. etapa zadávané zadavatelem Město Police nad Metují. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Město Police nad Metují

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Rekonstrukce ZUŠ - Police nad Metují 2. etapa

Předmět veřejné zakázky

Jedná se o realizaci druhé etapy, rekonstrukce budovy č. p. 107 (budovy A), a to především 3.NP (kde bude umístěna počítačová grafika, videostřižna, kabinet, sklad, sál výtvarného oddělení) a přístupové schodiště s chodbou.

V loňském roce byla z havarijních důvodů opravena střešní konstrukce včetně výměny střešní krytiny, oplechování a osazení střešních oken. Zároveň byl směrem do Komenského náměstí vyzděn nový vikýř včetně osazení oken, bylo vybudováno nové železobetonové schodiště a nad původní stropní konstrukcí byl proveden nový ocelo-betonový strop, který je ukončen betonovou deskou.

Ve II. etapě budou provedeny sádrokartonové příčky pro rozdělení na jednotlivé místnosti, nové rozvody elektroinstalace, vody, kanalizace, plynu a osazena vzduchotechnika. Prostor podkroví bude vytápěn jedním plynovým kotlem umístěným v technické místnosti, vnitřní nové rozvody vytápění včetně otopných těles budou provedeny pouze v podkroví, s rekonstrukcí ostatních podlaží se zatím nepočítá. Součástí stavby je položení podlahových krytin, zhotovení sádrokartonových podhledů včetně tepelné izolace a protipožární opatření.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P13V00000004

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Stavební práce

Vymezení předmětu zakázky dle číselníku CPV

126311

Místo plnění veřejné zakázky

Police nad Metují

Předpokládaná hodnota veřejné zakázky

1 800 000,- bez DPH

Smluvní hodnota veřejné zakázky

1 280 718,- bez DPH (1 549 669,- s DPH)

Druh zadávacího řízení

Zakázka malého rozsahu

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka byla zadána

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Rekonstrukce ZUŠ - Police nad Metují 2. etapa.

Název informace: Datum uveřejnění: Detail:
Smlouva o dílo 17. 5. 2013 Zobrazit
(c) 2010 - 2020 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap