Opatření ke zvýšení bezpečnosti silničního provozu v Polici nad Metují Komenského náměstí a autobusové nádraží - SO 01 KOMENSKÉHO NÁMĚSTÍ

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Opatření ke zvýšení bezpečnosti silničního provozu v Polici nad Metují Komenského náměstí a autobusové nádraží - SO 01 KOMENSKÉHO NÁMĚSTÍ zadávané zadavatelem Město Police nad Metují. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Město Police nad Metují

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Opatření ke zvýšení bezpečnosti silničního provozu v Polici nad Metují Komenského náměstí a autobusové nádraží - SO 01 KOMENSKÉHO NÁMĚSTÍ

Předmět veřejné zakázky

Jedná se o optimalizaci tvaru křižovatky silnice a MK s úpravou šířky vozovek a vytvoření chodníkových ploch s místem pro přecházení na Komenského náměstí.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P17V00000011

Podrobná charakteristika zakázky

Druh zadávacího řízení

Zakázka malého rozsahu

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka neukončena

Lhůty veřejné zakázky

Datum uveřejnění veřejné zakázky

26. 9. 2017

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Opatření ke zvýšení bezpečnosti silničního provozu v Polici nad Metují Komenského náměstí a autobusové nádraží - SO 01 KOMENSKÉHO NÁMĚSTÍ.

Název informace: Datum uveřejnění: Detail:
Smlouva o dílo 26. 9. 2017 Zobrazit
(c) 2010 - 2019 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap