Novostavba multifunkčního zařízení s krytou terasou na fotbalovém hřišti, Nové Strašecí

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Novostavba multifunkčního zařízení s krytou terasou na fotbalovém hřišti, Nové Strašecí zadávané zadavatelem Město Nové Strašecí. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Město Nové Strašecí

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Novostavba multifunkčního zařízení s krytou terasou na fotbalovém hřišti, Nové Strašecí

Předmět veřejné zakázky

Jedná se o novostavbu občanské vybavenosti s využitím jako stravovací prostor, respektive varna rychlého občerstvení s výdejem nápojů a posezením pod krytou terasou. Stavba bude stát na pozemku p.č. 1303/6 Nové Strašecí, kde je provozováno sportovní hřiště TJ Sokol Nové Strašecí. Navrhovaná novostavba bude mít půdorysné rozměry 19,4 x 7,9 m a bude tvořit obdélníkový tvar. Samotná zděná konstrukce bude tvořit L tvar a krytá terasa bude doplňovat tvar obdélníku. Stavba bude umístěna cca 1 od stávajícího oplocení tvořeného vlnitým plechem nataženým mezi betonovými sloupy. Občerstvení bude rovnoběžné s touto konstrukcí, respektive s hranou pozemku. Novostavba bude mít jedno přízemní podlaží se vstupem z terénu a jednotné
zastřešení tvořené pultovou střechou s krytinou z falcované krytiny se sklonem 6°. Hlavní nosná konstrukce bude zděná z keramických tepelně izolačních tvárnic, výplň otvoru budou plastové rámy s izolačním dvojsklem, konstrukce krovu a venkovního zastřešení bude dřevěná. Stavba se nachází na téměř rovném prostranství, terén se velmi mírně svažuje na sever dolů. Provoz občerstvení bude schopen pokrýt 48+ míst, bude obsahovat především studenou kuchyni a přípravu polotovarů (hranolky, řízky, sendviče) a výdej nápojů. K prostorám kuchyně náleží sklad potravin, nápojů. Z „předsíně“ kuchyně je přístup do zázemí zaměstnanců. Samostatný vchod má pokladna sloužící k prodeji vstupenek na sportovní akce konané na hřišti. Tato místnost se bude využívat nárazově. Samostatný vchod má sklad pro potřeby areálu sportoviště, bude se využívat nárazově. Hygienické zázemí pro návštěvy a strávníky je řešeno jako bezbariérové WC bez předsíně pro obě pohlaví. WC muži jsou řešeny s předsíní, která je oddělena lehkou montovanou stěnou.

Externí odkaz na bližší informace

Komenského nám. 201

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P19V00000008

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Stavební práce

Místo plnění veřejné zakázky

Nové Strašecí

Předpokládaná hodnota veřejné zakázky

3 180 000,- bez DPH

Druh zadávacího řízení

Zakázka malého rozsahu

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka byla zrušena

Lhůty veřejné zakázky

Datum uveřejnění veřejné zakázky

25. 7. 2017

Datum zahájení veřejné zakázky

25. 7. 2019

Lhůta pro podání nabídek

14. 9. 2019, 12:00:00 hodin

Kontakty veřejné zakázky

Kontakty pro předmětnou veřejnou zakázku

Název kontaktního subjektu: Město Nové Strašecí

Jméno a příjmení kontaktní osoby: Pavel Friebert

Kontaktní e-mail: friebert@novestraseci.cz

Kontaktní telefon: +420721155016

Kontaktní datová schránka: h2sbx9c

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Novostavba multifunkčního zařízení s krytou terasou na fotbalovém hřišti, Nové Strašecí.

(c) 2010 - 2021 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap