Kostel sv. Anny v Krupce, rejstř.č. 43694/5-2646 - oprava ohradní hřbitovní zdi ve východní části hřbitova včetně koruny zdiva a všech souvisejících prací

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Kostel sv. Anny v Krupce, rejstř.č. 43694/5-2646 - oprava ohradní hřbitovní zdi ve východní části hřbitova včetně koruny zdiva a všech souvisejících prací zadávané zadavatelem Město Krupka. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Město Krupka

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Kostel sv. Anny v Krupce, rejstř.č. 43694/5-2646 - oprava ohradní hřbitovní zdi ve východní části hřbitova včetně koruny zdiva a všech souvisejících prací

Předmět veřejné zakázky

Předmětem zakázky je provedení opravy ohradní hřbitovní zdi ve východní části hřbitova včetně koruny zdiva a všech souvisejících prací.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P21V00000007

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Stavební práce

Druh zadávacího řízení

Zakázka malého rozsahu

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka byla zadána

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Kostel sv. Anny v Krupce, rejstř.č. 43694/5-2646 - oprava ohradní hřbitovní zdi ve východní části hřbitova včetně koruny zdiva a všech souvisejících prací.

Název informace: Datum uveřejnění: Detail:
SoD 15. 3. 2021 Zobrazit
(c) 2010 - 2021 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap