Strategický rozboj města Králův Dvůr a jeho okolí - strategický plán rozvoje obce pro obce Nižbor, Hudlice, Kublov, Svatá

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Strategický rozboj města Králův Dvůr a jeho okolí - strategický plán rozvoje obce pro obce Nižbor, Hudlice, Kublov, Svatá zadávané zadavatelem Město Králův Dvůr. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Město Králův Dvůr

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Strategický rozboj města Králův Dvůr a jeho okolí - strategický plán rozvoje obce pro obce Nižbor, Hudlice, Kublov, Svatá

Předmět veřejné zakázky

Předmětem plnění veřejné zakázky je vytvoření Strategického plánu rozvoje obce pro obce Nižbor, Hudlice, Kublov, Svatá na období 2017 - 2030.
Kompletní zpracování pro jednotlivé obce bude provedeno komunitním způsobem dle celostátní metodiky zpracování Programů rozvoje obcí zpracované Ministerstvem pro místní rozvoj ČR (dále jen „MMR“) - http://zam.uur.cz/novakova/Obcepro/Metodika_tvorby_PRO.pdf.
Minimální požadavky na předmět plnění pro jednotlivé obce jsou uvedeny v příloze č.3 této Zadávací dokumentace - Specifikace předmětu plnění PRO.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P17V00000014

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Služby

Vymezení předmětu zakázky dle číselníku CPV

71241000-9

Místo plnění veřejné zakázky

Město Králův Dvůr

Předpokládaná hodnota veřejné zakázky

400 000,- bez DPH

Druh zadávacího řízení

Zakázka malého rozsahu

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka byla zrušena

Lhůty veřejné zakázky

Datum uveřejnění veřejné zakázky

29. 8. 2017

Datum zahájení veřejné zakázky

29. 8. 2017

Lhůta pro podání nabídek

13. 9. 2017, 09:30:00 hodin

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Strategický rozboj města Králův Dvůr a jeho okolí - strategický plán rozvoje obce pro obce Nižbor, Hudlice, Kublov, Svatá.

(c) 2010 - 2022 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap