Stavební opravy a úpravy spojené s údržbou objektu - oprava prodejny Velkoobchod ORION, spol. s r.o. (1.NP) v domě nám. Jana Žižky z Trocnova č.p. 74 (Grand) v Čáslavi

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Stavební opravy a úpravy spojené s údržbou objektu - oprava prodejny Velkoobchod ORION, spol. s r.o. (1.NP) v domě nám. Jana Žižky z Trocnova č.p. 74 (Grand) v Čáslavi zadávané zadavatelem Město Čáslav. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Město Čáslav

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Stavební opravy a úpravy spojené s údržbou objektu - oprava prodejny Velkoobchod ORION, spol. s r.o. (1.NP) v domě nám. Jana Žižky z Trocnova č.p. 74 (Grand) v Čáslavi

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P18V00000029

Podrobná charakteristika zakázky

Skutečně uhrazená hodnota veřejné zakázky

2 482 811,- bez DPH

Druh zadávacího řízení

Zakázka malého rozsahu

Stav zadávacího řízení

Ukončeno plnění smlouvy

Kontakty veřejné zakázky

Kontakty pro předmětnou veřejnou zakázku

Název kontaktního subjektu: Městský úřad Čáslav

Jméno a příjmení kontaktní osoby: Ivana Říhová

Kontaktní e-mail: rihova@meucaslav.cz

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Stavební opravy a úpravy spojené s údržbou objektu - oprava prodejny Velkoobchod ORION, spol. s r.o. (1.NP) v domě nám. Jana Žižky z Trocnova č.p. 74 (Grand) v Čáslavi.

Název informace: Datum uveřejnění: Detail:
Zakázka Stavební opravy a úpravy spojené s údržbou objektu - oprava prodejny Velkoobchod ORION, spol. s r.o. (1.NP) v domě nám. Jana Žižky z Trocnova č.p. 74 (Grand) v Čáslavi neobsahuje žádné další informace či soubory.
(c) 2010 - 2022 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap