Energetické úspory objektu Základní školy ve Městě Andělská Hora

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Energetické úspory objektu Základní školy ve Městě Andělská Hora zadávané zadavatelem Město Andělská Hora. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Město Andělská Hora

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Energetické úspory objektu Základní školy ve Městě Andělská Hora

Předmět veřejné zakázky

Předmětem zakázky je realizace opatření k zajištění energetických úspor Základní školy ve městě Andělská Hora. Zakázka zahrnuje zateplení fasády, střech, stropů, výměnu oken a dveří.
Realizace zakázky se týká komplexu tří budov areálu ZŠ v Andělské Hoře, jedná se o objekt členitého půdorysu složený z několika částí. Budova II. stupně ZŠ a školní kuchyně s jídelnou je vytápěná z plynové kotelny umístěné v suterénu pod školní jídelnou. V této kotelně je osazena kaskáda plynových kotlů THERM DUO 50 o výkonu 4x49 kW. Dále 1x plynový kotel LOGAMAX PLUS GB 112 (1x40,2 kW). V Budově I. stupně se nachází dva plynové kotle LOGAMAX PLUS GB o výkonu 2x43,5 kW. Teplá voda je v objektu připravována lokálně poblíž míst spotřeby v několika elektrických bojlerech a EPJ. Ke snížení energetické náročnosti a snížení produkce emisí je nutné realizovat zateplení fasády, střech, stropů, výměnu oken a dveří.

Poznámka

Zadavatel v souladu s § 44 odst. 6 zákona o veřejných zakázkách vymezuje jako část předmětu plnění veřejné zakázky, která nemůže být plněna subdodavatelem, práce hlavní stavební výroby (HSV) bezprostředně související s aplikací předepsaného fasádního zateplovacího systému ETICS.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P14V00000002

Evidenční číslo zakázky ve Věstníku veřejných zakázek

485850

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Stavební práce

Vymezení předmětu zakázky dle číselníku CPV

45214200-2, 45454100-5, 45443000-4, 45421100-5

Místo plnění veřejné zakázky

Andělská Hora

Smluvní hodnota veřejné zakázky

19 950 000,- bez DPH

Druh zadávacího řízení

Užší řízení

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka neukončena

Lhůty veřejné zakázky

Datum zahájení veřejné zakázky

24. 6. 2014

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Energetické úspory objektu Základní školy ve Městě Andělská Hora.

(c) 2010 - 2019 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap