Projektová dokumentace pro získání příslušných povolení orgánů státní správy potřebných k realizaci investiční akce - realizace 42 ks označníků a 3 ks informačních tabel na zastávkách veřejné dopravy v 29 obcích Moravskoslezského kraje

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Projektová dokumentace pro získání příslušných povolení orgánů státní správy potřebných k realizaci investiční akce - realizace 42 ks označníků a 3 ks informačních tabel na zastávkách veřejné dopravy v 29 obcích Moravskoslezského kraje zadávané zadavatelem Koordinátor ODIS s.r.o.. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Koordinátor ODIS s.r.o.

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Projektová dokumentace pro získání příslušných povolení orgánů státní správy potřebných k realizaci investiční akce - realizace 42 ks označníků a 3 ks informačních tabel na zastávkách veřejné dopravy v 29 obcích Moravskoslezského kraje

Předmět veřejné zakázky

Projektová dokumentace bude ve většině případů řešit výměnu stávajících autobusových označníků na vybraných významných autobusových zastávkách v Moravskoslezském kraji za označníky nové, vybavené informačními monitory, na kterých budou zobrazovány aktuální informace o odjezdech autobusových spojů. Na některých místech se bude jednat o instalaci informačních tabel umístěných na samostatném pilíři resp. na fasádě budovy a dále informačních monitorů umístěných rovněž na fasádě budov. Pro provoz uvedených zařízení je zapotřebí zajistit připojení k síti 230 V.
Součástí projektové dokumentace bude podrobný položkový rozpočet a slepý výkaz výměr pro účely veřejné zakázky na výběr zhotovitele a realizaci stavby.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P13V00000004

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Služby

Předpokládaná hodnota veřejné zakázky

500 000,- bez DPH (605 000,- s DPH)

Druh zadávacího řízení

Zakázka malého rozsahu

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka neukončena

Kontakty veřejné zakázky

Kontakty pro předmětnou veřejnou zakázku

Název kontaktního subjektu: Koordinátor ODIS s.r.o.

Jméno a příjmení kontaktní osoby: Michal Scholz

Kontaktní e-mail: michal.scholz@kodis.cz

Kontaktní telefon: +420596116308

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Projektová dokumentace pro získání příslušných povolení orgánů státní správy potřebných k realizaci investiční akce - realizace 42 ks označníků a 3 ks informačních tabel na zastávkách veřejné dopravy v 29 obcích Moravskoslezského kraje.

Název informace: Datum uveřejnění: Detail:
Zadávací podmínky 8. 11. 2013 Zobrazit
Příloha č. 1 – Specifikace jednotlivých míst 8. 11. 2013 Zobrazit
Smlouva s dodavatelem 7. 1. 2014 Zobrazit
Dodatek č. 1 smlouvy o dílo 20. 1. 2015 Zobrazit
(c) 2010 - 2019 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap