Zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby a zajištění autorského dozoru – bronwnfieldový areál ve Varnsdorfu

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby a zajištění autorského dozoru – bronwnfieldový areál ve Varnsdorfu zadávané zadavatelem Frottana - Bohemia, s.r.o.. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Frottana - Bohemia, s.r.o.

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby a zajištění autorského dozoru – bronwnfieldový areál ve Varnsdorfu

Předmět veřejné zakázky

Předmětem plnění je zpracování projektové dokumentace ve stupni provedení stavby včetně zpracování položkového rozpočtu, soupisu prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, v souladu s pravidly poskytovatele dotace (MPO – OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost – tzn., že vešekeré položky z rozpočtu budou v cenách dle posleního aktuální URS ceníku) a zajištěním autorského dozoru pro projekt „Revitalizace brownfieldového areálu ve Varnsdorfu“. Jedná se o revitalizaci brownfieldových hal, které budou zdemolovány a místo nich bude vybudována moderní výrobně administrativní hala s betonovým skeletem a se zatepleným oplástěním. Předběžný odhad nákladů na realizaci stavby činí 105 mil. Kč bez DPH.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P16V00000001

Evidenční číslo zakázky ve Věstníku veřejných zakázek

643817

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Služby

Druh zadávacího řízení

Otevřené řízení

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka neukončena

Lhůty veřejné zakázky

Datum uveřejnění veřejné zakázky

8. 8. 2016

Datum zahájení veřejné zakázky

9. 8. 2016

Lhůta pro podání nabídek

31. 8. 2016, 12:00:00 hodin

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby a zajištění autorského dozoru – bronwnfieldový areál ve Varnsdorfu.

(c) 2010 - 2022 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap