Dodávka odborně zaměřeného jazykového vzdělávání v rámci projektu „Zvýšení adaptability zaměstnanců společnosti Elektroline a.s.“

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Dodávka odborně zaměřeného jazykového vzdělávání v rámci projektu „Zvýšení adaptability zaměstnanců společnosti Elektroline a.s.“ zadávané zadavatelem Elektroline a.s.. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Elektroline a.s.

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Dodávka odborně zaměřeného jazykového vzdělávání v rámci projektu „Zvýšení adaptability zaměstnanců společnosti Elektroline a.s.“

Předmět veřejné zakázky

Předmětem zakázky je dodávka převážně odborné výuky anglického, německého a francouzského jazyka pro zaměstnance zadavatele.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P12V00000001

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Služby

Předpokládaná hodnota veřejné zakázky

1 560 000,- bez DPH

Druh zadávacího řízení

Zjednodušené podlimitní řízení

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Dodávka odborně zaměřeného jazykového vzdělávání v rámci projektu „Zvýšení adaptability zaměstnanců společnosti Elektroline a.s.“.

Název informace: Datum uveřejnění: Detail:
Zakázka Dodávka odborně zaměřeného jazykového vzdělávání v rámci projektu „Zvýšení adaptability zaměstnanců společnosti Elektroline a.s.“ neobsahuje žádné další informace či soubory.
(c) 2010 - 2022 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap