Nákup 2 kusů nízkopodlažních autobusů, kategorie délky do 12 m a 1 kusu nízkopodlažního kloubového autobusu, kategorie délky do 18 m, pro provoz MHD v Ústí nad Labem

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Nákup 2 kusů nízkopodlažních autobusů, kategorie délky do 12 m a 1 kusu nízkopodlažního kloubového autobusu, kategorie délky do 18 m, pro provoz MHD v Ústí nad Labem zadávané zadavatelem Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Nákup 2 kusů nízkopodlažních autobusů, kategorie délky do 12 m a 1 kusu nízkopodlažního kloubového autobusu, kategorie délky do 18 m, pro provoz MHD v Ústí nad Labem

Předmět veřejné zakázky

Předmětem veřejné zakázky je dodání 2 kusů nízkopodlažních autobusů, kategorie délky 12 m a 1 kusu nízkopodlažního kloubového autobusu, kategorie délky 18 m, pro provoz MHD v Ústí nad Labem. Autobusy musí být homologizovány pro provoz v EU. Předmětem veřejné zakázky na dodávky je pořízení uvedených autobusů formou koupě zboží na splátky nebo formou nájmu zboží s právem následné koupě (leasing). Zadavatel požaduje nabídnout společně s dodávkou vozidel financování jejich nákupu prostřednictvím úvěru (koupě zboží na splátky) nebo leasingu (nájmu zboží s právem následné koupě) s rovnoměrnými měsíčními splátkami v délce 60 měsíců. Uchazeč má právo podat jednu nebo dvě varianty financování nákupu vozidel, každá z variant bude hodnocena samostatně. Zadavatel si nepodmiňuje zpracování obou variant.

Externí odkaz na bližší informace

http://www.dpmul.cz/download.php?idx=5294

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P12V00000003

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Dodávky

Vymezení předmětu zakázky dle číselníku CPV

34121400-5

Místo plnění veřejné zakázky

Ústí nad Labem

Předpokládaná hodnota veřejné zakázky

19 000 000,- bez DPH

Druh zadávacího řízení

Otevřené řízení

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka byla zrušena

Lhůty veřejné zakázky

Datum uveřejnění veřejné zakázky

8. 6. 2012

Datum zahájení veřejné zakázky

8. 6. 2012

Lhůta pro podání nabídek

24. 7. 2012, 12:00:00 hodin

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Nákup 2 kusů nízkopodlažních autobusů, kategorie délky do 12 m a 1 kusu nízkopodlažního kloubového autobusu, kategorie délky do 18 m, pro provoz MHD v Ústí nad Labem.

(c) 2010 - 2019 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap