Skříň teplotního boxu se systémem ohřevu pro vibrační zkoušky DP shakeru a ocelová nosná a manipulační konstrukce teplotního boxu.

Tato stránka zobrazuje detailní informace o veřejné zakázce Skříň teplotního boxu se systémem ohřevu pro vibrační zkoušky DP shakeru a ocelová nosná a manipulační konstrukce teplotního boxu. zadávané zadavatelem AV R&D, s.r.o.. K zakázce jsou zpravidla připojeny další informace a soubory jako např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace, kvalifikační dokumentace, dodatečné informace apod.

Zadavatel veřejné zakázky

Název zadavatele veřejné zakázky

AV R&D, s.r.o.

Základní údaje o zakázce

Název veřejné zakázky

Skříň teplotního boxu se systémem ohřevu pro vibrační zkoušky DP shakeru a ocelová nosná a manipulační konstrukce teplotního boxu.

Předmět veřejné zakázky

Zakázka je rozdělena na části:

Část 1 - Skříň teplotního boxu pro vibrační zkoušky DP shakeru:
- Předmětem části 1 zakázky je skříň teplotního boxu se systémem ohřevu pro vibrační zkoušky DP shakeru, díky kterému bude možné měnit teplotní podmínky zkoušek v rozsahu minus 40 až plus 120°C.
Box bude určen pro zkoušky vzorků o rozměrech až 600×600×600 mm, tomu odpovídají požadované vnitřní rozměry 1400×1400×1400 mm. Požadovaná tloušťka izolační stěny 150 mm, požadovaná tloušťka dna 200 mm. Box bude sloužit jak pro vertikální, tak pro horizontální vibrační zkoušky.
- Technický popis požadované skříně teplotního boxu se systémem ohřevu pro vibrační zkoušky DP shakeru je blíže specifikován v Technické specifikaci, která je přílohou tohoto oznámení.
- Zadavatel požaduje, aby součástí dodávky byla i přeprava, montáž, instalace zařízení v provozovně zadavatele v Chrudimi na adrese Pardubická 179, Průmyslová zóna sever, 537 01 Chrudim IV (dále též jen „místo plnění“).Část 2 - Ocelová nosná a manipulační konstrukce teplotního boxu:

- Předmětem části 2 zakázky je dodávka ocelové nosné a manipulační konstrukce teplotního boxu, která bude sloužit k manipulaci a nastavení pracovní polohy teplotního boxu.
- Technický popis požadované ocelové nosné a manipulační konstrukce teplotního boxu je blíže specifikován v Technické specifikaci, která je přílohou tohoto oznámení.
- Zadavatel požaduje, aby součástí dodávky byla i přeprava, montáž, instalace zařízení v místě plnění.

Uchazeči mohou podávat nabídky na obě části zakázky nebo jen na jednu z částí zakázky.

Evidenční údaje o zakázce

Identifikátor zakázky

P17V00000001

Podrobná charakteristika zakázky

Druh veřejné zakázky podle předmětu

Dodávky

Místo plnění veřejné zakázky

Chrudim

Předpokládaná hodnota veřejné zakázky

350 000,- bez DPH

Druh zadávacího řízení

Zjednodušené podlimitní řízení

Stav zadávacího řízení

Veřejná zakázka neukončena

Lhůty veřejné zakázky

Lhůta pro podání nabídek

19. 7. 2017, 12:00:00 hodin

Kontakty veřejné zakázky

Kontakty pro předmětnou veřejnou zakázku

Název kontaktního subjektu: AV R&D, s.r.o.

Jméno a příjmení kontaktní osoby: Veronika Pekarčíková

Kontaktní e-mail: pekarcikovaV@avrnd.cz

Kontaktní telefon: +420469615130

Kontaktní datová schránka: wvemid7

Informace a soubory k veřejné zakázce

Níže uvedené tabulka zahrnuje připojené informace a soubory k veřejné zakázce Skříň teplotního boxu se systémem ohřevu pro vibrační zkoušky DP shakeru a ocelová nosná a manipulační konstrukce teplotního boxu..

Seznam uchazečů veřejné zakázky

Tato část veřejné zakázky Skříň teplotního boxu se systémem ohřevu pro vibrační zkoušky DP shakeru a ocelová nosná a manipulační konstrukce teplotního boxu. zobrazuje uchazače veřejné zakázky, jejich nabídkové ceny a informaci o plnění veřejné zakázky - tj. který z nich ji plní a za jakou cenu.

Název (IČO): Role: Nabídková cena:
PDS - SERVIS KOVO s.r.o. (49617371) Dodavatel 344 850,- Kč vč. DPH
285 000,- Kč bez DPH
(c) 2010 - 2021 Chráněno právními předpisy l Profil zadavatele l Veřejné zakázky l Přístupnost webu l Sitemap